Ünlü Şirket, PEPE ve Elindeki Bu Altcoinleri Sattı!

Ünlü Şirket, PEPE ve Elindeki Bu Altcoinleri Sattı!

Paylaş
BTC Piyasası: Ünlü Şirket, PEPE ve Elindeki Bu Altcoinleri Sattı!

Kripto para balinası olan ünlü bir teşebbüs şirketi Master Ventures, PEPE ve başka meme coinlere yönelik heyecandan faydalanmış üzere duruyor. On-chain datalara nazaran Şirket, portföyündeki üç meme coin’i sattı. İşte detaylar…

Master Ventures’tan PEPE, WOJAK ve SPONGE satışı

Blockchain tabanlı bir startup stüdyosu ve fonu olan Master Ventures, raporlara nazaran PEPE, WOJAK ve SPONGE’u sattı.  Şirket, öncelikle, toplam 770 bin dolar karşılığında 352 milyar PEPE’yi sattı. Şirket, elindeki PEPE’leri daha düşük bir fiyattan satın aldığından, kâr elde etti. Master Ventures, PEPE satışı sonucu 470 bin dolarlık kâr yaptı.  Öbür yandan şirket 34 bin dolarlık kâr ile 423 milyon WOJAK’i, 10 bin dolarlık kâr ile de 15 milyon SPONGE’u sattı.  Yani şirket, toplamda 500 bin doların üzerinde kâr elde etti.

Master Ventures’ın meme token varlıklarını sattığı haberi, meme coin’in tüm vakitlerin en yüksek düzeyinden neredeyse yüzde 100 oranında düşmesi ile geldi. PEPE’nin fiyatındaki düşüşün akabinde bugün, coinin piyasa kıymeti de 1 milyar doların altına düştü. Sonuç olarak PEPE’nin piyasa bedeli 300 milyon doların üzerinde kıymet kaybetti. Btcpiyasasi.com olarak da bildirdiğimiz üzere 1.21 milyar dolarlık piyasa kıymeti 800 milyon dolara geriledi. Son 24 saat içinde PEPE yüzde 17’den fazla kıymet kaybederek 0.000001919 dolardan süreç gördü. Buna karşılık, Binance’in coin’i listelemesinin çabucak akabinde 8,7 trilyon PEPE token’ı satın alan dört balina hala konumlarını koruyor.

https://twitter.com/lookonchain/status/1655448769205538821

Lookonchain, bu balinaların çıkarlarının 100.000 kattan fazla arttığını belirtti. Ayrıyeten platform, balinaların şimdiye kadar elde ettikleri kıymetli getirileri ortaya koyuyor. Çünkü en yüksek boğa koşusu sırasında, PEPE, birkaç yatırımcıyı milyoner yaptı.  Blockchain tahlil firması Santiment, PEPE traderlarının kârlarını Ethereum’a dönüştürdüğünü bildirdi. Firmaya nazaran, ağdaki faal mevduatların 5 Mayıs’ta 20.000’in üzerine çıkarak 18 ayın en yüksek düzeyine ulaşmasının nedeni buydu.

Diğer balinalar da satışa hazırlanıyor olabilir

5 Mayıs’ta blockchain dedektifi Lookonchain, 422 ETH ve 200.000 USDC ile 4,23 trilyon PEPE token satın alan bir balinanın bunu Binance’e gönderdiğini bildirdi. O periyotta balinanın elde ettiği kârın 14,5 milyon dolar civarında olduğu varsayım ediliyordu. Sonuç olarak, öteki bir balina olan Master Ventures, tüm varlıklarını 770.000 dolar karşılığında sattı. Böylelikle yaklaşık 470.000 dolar kâr elde etti. Balina ayrıyeten elinde bulundurduğu WOJAK ve SPONGE üzere öbür meme coinlerini 44.000 dolarlık kârla sattı. Genel olarak, Master Ventures’ın meme token varlıklarını satması, dikkat çekti. Bu durum, piyasa şartları dalgalanmaya devam ederken, bu varlıklara yönelik hassaslığın değiştiğine işaret ediyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap