Ünlü Saat Markası Bu Altcoin’i Tercih Etti! Fiyat Fırladı

Ünlü Saat Markası Bu Altcoin’i Tercih Etti! Fiyat Fırladı

Paylaş
BTC Piyasası: Ünlü Saat Markası Bu Altcoin’i Tercih Etti! Fiyat Fırladı

Bitcoin ve altcoin dünyasında iştiraklerin son derece değerli var. Projeler için bir manada itici güç manasına geliyor. Japonya’nın ünlü saat markası Casio, kısa bir müddet evvel Ethereum ağı üzerine heyeti bir Layer-2 ölçeklenebilirlik platformu olan Polygon (MATIC) ile heyecan verici bir işbirliği yaptığını açıkladı. Ayrıntılara bakalım

Altcoin MATIC ile Blockchain inovasyonunu kucaklamak

Casio’nun blockchain teknolojisi dünyasına girişi, inovasyonu kucaklamada kıymetli bir adımı işaret ediyor. Paydaşlık, altcoin Polygon’un blockchain platformunda sevilen bir Casio eseri olan sanal G-SHOCK saatlerinin yaratılması etrafında dönüyor.

BTC Piyasası: Ünlü Saat Markası Bu Altcoin’i Tercih Etti! Fiyat Fırladı 1

Altcoin MATIC ile bu çığır açan ittifakın bir kesimi olarak Casio atak yaptı. Buna nazaran, “G-SHOCK CREATOR PASS” isimli büyüleyici bir NFT koleksiyonunu tanıttı. Bu özel NFT’ler sırf 15.000 adetle hudutlu. Ayrıyeten şanslı sahipleri için bir dizi ilgi alımlı fırsatlar sağlıyor.

NFT’ler ile olasılıklar dünyasının kilidini açmak

Bu NFT’lerin sahipleri heyecan verici bir alana, VIRTUAL G-SHOCK topluluğuna erişim kazanacaklar. Bu dijital anahtarlar, çeşitli topluluk aktifliklerine ve tecrübelerine iştirakin kilidini açıyor. Ayrıyeten onları meraklılar için imrenilen varlıklar haline getiriyor. Bu durum altcoin MATIC ile iştirakin farklı bir tarafına de işaret ediyor.

BTC Piyasası: Ünlü Saat Markası Bu Altcoin’i Tercih Etti! Fiyat Fırladı 2

Bu eşsiz NFT’lerin dağıtımı 23 Eylül’de başlayacak. Ayrıyeten 23-26 Eylül tarihleri ortasında kayıtlı CASIO ID sahipleri için de sürpriz var. Buna nazaran özel bir ön dağıtım kademesi gerçekleştirilecek. Bunu takiben, halka açık dağıtım basamağı 26-29 Eylül tarihleri ortasında başlayacak. Ayrıyeten daha geniş bir kitlenin sanal G-SHOCK topluluğuna katılması için fırsatlar sunacak. Gelişmenin akabinde altcoin MATIC fiyatında yüzde 6’lık bir artış oldu. Altcoin MATIC şu anda 0,57 dolardan süreç görüyor.

Küresel erişim ve kullanıcı odaklı yaklaşım

Altcoin MATIC’le iştirake giden Casio’nun kapsayıcılık ve yenilikçiliğe olan bağlılığı, bu NFT’lerin dünya çapında bulunabilirliğinde de kendini göstermekte. Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda Japonya, ABD, Almanya, İtalya, Hollanda, İspanya, İngiltere, Portekiz, Avustralya, Hindistan, Singapur, Endonezya, Malezya, Tayland, Vietnam ve Filipinler’den kullanıcılar bu heyecan verici teşebbüse katılabiliyor.

BTC Piyasası: Ünlü Saat Markası Bu Altcoin’i Tercih Etti! Fiyat Fırladı 3

Altcoin MATIC’le iştirake giden Casio’nun Kıdemli Genel Müdürü Takahashi Oh açıklama yapıyor. Buna nazaran bu eforda kullanıcı tecrübesinin ehemmiyetini vurguluyor. Oh  “Sanal G-SHOCK’umuz özünde erişilebilir, yenilikçi ve kapsayıcı olacak halde tasarlanmıştır. Bu da kullanıcı tecrübesinin sıkıntısız ve kolay olması gerektiği manasına gelir. Bu nedenle altcoin Polygon bizim için en doğal ve mantıklı seçim oldu. Bu yıl 40. yılını kutlayan G-SHOCK markasını geliştirmek için şirket ve kullanıcıların birlikte çalışmasını hedefliyoruz.” açıklamasını yapıyor.

Altcoin Polygon Labs’e Katılan Değerli Markalar

Casio, altcoin Polygon Labs ile işbirliği yaparak değerli bir adım atıyor. Starbucks ve Adidas’ın da ortalarında bulunduğu saygın bir marka kümesine katılıyor. Buna nazaran bu paydaşlık yalnızca Casio’nun inovasyona olan bağlılığını göstermekle kalmıyor. Tıpkı vakitte moda ve tüketim malları da dahil olmak üzere çeşitli bölümlerde blockchain teknolojisinin dönüştürücü potansiyelinin altını çiziyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap