Ünlü NFT Pazaryerinden Bu Altcoin İçin Şaşırtan Karar

Ünlü NFT Pazaryerinden Bu Altcoin İçin Şaşırtan Karar

Paylaş
BTC Piyasası: Ünlü NFT Pazaryerinden Bu Altcoin İçin Şaşırtan Karar

Ünlü NFT pazaryeri Magic Eden bugün Twitter’dan kıymetli bir duyuru yaptı. Atılım tıpkı vakitte bir altcoin ile de ilgili. Ayrıntılara bakalım.

NFT pazaryeri Magic Eden ve Solana üzerinde cNFT’leri keşfetmek

NFT pazaryeri Magic Eden bugün, yalnızca Solana blockchain’de mevcut olan, değiştirilemez tokenler (NFT’ler) dünyasında çığır açan bir evrim olan cNFT’lere dayanağını duyuracaklarını açıkladı. cNFT’deki “c” “sıkıştırılmış” manasına geliyor. Buna nazaran Cardano ile ilgisi yok. Bu yüzden endişelenmenize gerek yok. Bu yenilik, klâsik NFT’lere kıyasla çok daha düşük bir maliyetle NFT’lerin oluşturulmasını sağlıyor. Ayrıyeten hem yaratıcılar hem de koleksiyoncular için heyecan verici imkanların önünü açıyor.

NFT pazaryeri Magic Eden’e nazaran burada ayrıyeten yeni olasılıkların kilidini açmak üzere bir durum var. cNFT’ler, kripto alanındakiler, sahiden heyecanlandıran bir fırsat dalgasını da beraberinde getiriyor. İşte cNFT’lerin oyunun kurallarını değiştirmesinin birkaç ikna edici nedeni.

NFT pazaryeri Magic Eden ve uygun maliyetli yaratım

cNFT’ler içerik oluşturuculara büyük ölçekte içerik üretmenin uygun maliyetli bir yolunu sunuyor. İçerik oluşturucular, üretim maliyetlerini değerli ölçüde düşürüyorlar. Ayrıyeten klasik NFT’lerin ekseriyetle gerektirdiği mali kısıtlamalar olmaksızın daha özgürce keşfedebiliyorlar. Böylece deneyip yenilik yapabiliyorlar.

BTC Piyasası: Ünlü NFT Pazaryerinden Bu Altcoin İçin Şaşırtan Karar 1

Diğer taraftan erişilebilir bir giriş kelam konusu. Buna nazaran NFT alanına yeni gelenler için cNFT’ler erişilebilir bir giriş noktası fonksiyonu görüyor. İçerik oluşturucuların daha düşük bir maliyetle çok ölçüde içerik üretebilmesi kelam konusu. Böylelikle yeni koleksiyoncuların riski daha düşük, cümbüşü yüksek ve uygun fiyatlı NFT’lerle etkileşime girebileceği manasına geliyor. Bu erişilebilirlik daha kapsayıcı bir NFT topluluğuna yol açabilir.

Eğlenceyi yine ateşlemek

cNFT’ler, NFT alanında yeni ve heyecan verici yolların keşfedilmesinin önünü açıyor. Yaratma sürecini daha ekonomik ve verimli hale getiriyor. Böylelikle cNFT’ler, NFT dünyasına sevinç ve heyecanı geri getirmeyi vaat ediyor.

BTC Piyasası: Ünlü NFT Pazaryerinden Bu Altcoin İçin Şaşırtan Karar 2

Sırada ne var?

NFT pazaryeri Magic Eden bugün, en tanınan cNFT koleksiyonlarından kimileri için takviye sunmaya başladı. Magic Eden alanla ilgili olarak daha yeni başladıklarını söz ediyor. Ayrıyeten yakın gelecekte, platform için heyecan verici cNFT tecrübelerinin olacağını vurguluyor. Magic Eden öteki güncellemeler için kendilerinin takip edilmesini tavsiye ediyor.

BTC Piyasası: Ünlü NFT Pazaryerinden Bu Altcoin İçin Şaşırtan Karar 3

Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda cNFT’leri keşfetmek elbette bir süreç Fakat NFT pazaryeri Magic Eden tanınan koleksiyonlar sayfasına gidilmesini tabir ediyor. Öbür taraftan şayet favori koleksiyonunuzu orada bulamazsanız üzülmemeniz gerektiğini hatırlatıyor. Magic Eden önümüzdeki hafta boyunca daima olarak daha fazla seçenek ekleyecek. Ayrıyeten herkesin cNFT ihtilaline katılabilmesini sağlayacak.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap