Ünlü Milyarder, Yatırım Yaptığı NFT’leri ve Altcoin’leri Paylaştı!

Ünlü Milyarder, Yatırım Yaptığı NFT’leri ve Altcoin’leri Paylaştı!

Paylaş
BTC Piyasası: Ünlü Milyarder, Yatırım Yaptığı NFT’leri ve Altcoin’leri Paylaştı!

Yakın tarihli bir röportaja göre, milyarder Mark Cuban geleneksel olmayan işletmelere yatırım yapmaya başladı. Cuban, yaptığı NFT ve kripto para yatırımlarını paylaştı. Cuban, parasının yüzde 80’ini kriptolara yatırdığını açıkladı. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

İşte Mark Cuban’ın NFT ve kripto paraları!

ABC realite şovu Shark Tank ile ünlenen, yakın zamanda kripto şirketi Voyager ile ortak olan bir NBA takımı olan Dallas Mavericks’in sahibi olan Mark Cuban, öncelikle merkeziyetsiz otonom örgütlere (DAO) olan ilgisinin arttığını söyledi. DAO’lar, bir yönetişim tokenı sahiplerinin yönettiği bir ağdır.  Cuban ayrıca bankaları merkeziyetsiz finanstan korkmaları konusunda uyardı. Akıllı sözleşmeler, DAO’lar ve DeFi konusunda iyimser.

BTC Piyasası: Ünlü Milyarder, Yatırım Yaptığı NFT’leri ve Altcoin’leri Paylaştı! 1

Ayrıca, kripto teminatlı krediler yoluyla yüksek getiri sunan Seashell adlı bir fintech şirketine yatırım yaptı. Cuban; kripto paralarının Bitcoin, Ethereum ve altcoin’lerde sırasıyla yüzde 60, 30 ve 10 olarak bölündüğünü söylüyor. Cuban’a ait olduğu iddia edilen bir cüzdana bakıldığında, Cuban’ın altcoin’leri arasında Ocean Protocol (OCEAN), Rarible (RARI), Olympus DAO’nun yönetişim tokenı OHM (gOHM) ve Audius (AUDIO) yer alıyor.

BTC Piyasası: Ünlü Milyarder, Yatırım Yaptığı NFT’leri ve Altcoin’leri Paylaştı! 2

Bir tokenın faydasının yatırımdan önce belirlenmesi gerektiğini, çünkü faydanın, değer yaratımını körüklediğini tavsiye ediyor. Cuban, kripto para biriminin anlaşılmasının zor olduğunu ve bunun bir güçlük olduğunu söyleyerek kriptonun şu anda herkes için olmayabileceğini kabul etti. Ama bundan on yıl sonra, başarılı olanların olacağını, bunun da kendi ekonomisini yaratacağını düşünüyor. Cuban, bir Cryptopunk ve en az bir Bored Ape dahil olmak üzere birçok NFT’ye sahip.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap