Ünlü Kripto Şirketi, Türklerin Sepetindeki Altcoini Satıyor!

Ünlü Kripto Şirketi, Türklerin Sepetindeki Altcoini Satıyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Kripto Şirketi, Türklerin Sepetindeki Altcoini Satıyor!

Kripto para dünyasında Türklerin tartısını inkar etmek mümkün değil. Artık altcoin LINK için bir haber. Altcoin Türklerin yakın takibinde. Fakat bir kripto şirketi elindeki LINK’leri satmaya başladı. Haberimizin ayrıntılarına bakalım.

Altcoin LINK çekme ve satışı

Dünyanın en büyük Bitcoin madencilik havuzlarından biri olan f2pool’un ünlü kurucusu Chun Wang’dan haber var. Buna nazaran, geçtiğimiz günlerde 200.000 altcoinLINK token sattıktan sonra manşetlere bahis oldu. Bu hareketi yorumlayan Wang, “ayıların aç olduğunu” belirterek kripto piyasasında temkinli bir görünüm olduğunu ima etti.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Kripto Şirketi, Türklerin Sepetindeki Altcoini Satıyor! 1

Lookonchain bilgileri, Wang’ın cüzdanının yaklaşık beş saat evvel Uniswap’ten 1,5 milyon dolar pahasında LINK likiditesi çektiğini ortaya koydu. Para çekme sürecinin akabinde tokenler süratle satıldı. Wang, satıştan 1,38 milyon dolar kıymetinde altcoin ETH aldı. Ayrıyeten 155.000 doları USDC’ye dönüştürmeye devam etti.

Ortalama 7,7 dolar fiyatla satış

Wang’ın satış stratejisi, piyasa şartlarından yararlanmak için hesaplanmıştı. Ayrıyeten yaklaşımı da buna göreydi. Satışını ortalama 7,7 dolardan gerçekleştirdi.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Kripto Şirketi, Türklerin Sepetindeki Altcoini Satıyor! 2

Wang enteresan bir formda, kutup ayılarının yer aldığı bir görüntü paylaştı. Ayrıyeten altına “Ayılar aç. Yiyecek almak için paraya gereksinimleri var.” iletisini düştü. Şifreli bildiri, birçok kişinin büyük satışın gerisindeki niyetler hakkında spekülasyon yapmasına neden oldu.

Altcoin LINK’in fiyat dalgalanmaları

Geçtiğimiz hafta altcoin LINK’in fiyatı keskin bir artış yaşadı. Buna nazaran 8,4 dolara kadar ulaştı. Lakin, yeni bir haftanın başlamasıyla birlikte altcoin LINK’in kıymeti bir defa daha 8 doların altına geriledi. Bütün bunlar piyasadaki volatiliteye işaret etti.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Kripto Şirketi, Türklerin Sepetindeki Altcoini Satıyor! 3

Wang’ın cüzdanında 269 milyon dolarlık şaşırtan bir varlık yer alıyor. Ayrıyeten bu ölçünün 200 milyon doları altcoin ETH’de stake edilmeyi bekliyor. Varlıklarının geri kalanı çeşitli stake ve borç verme protokollerine yayılmış durumda. Öteki taraftan bu da ona farklı platformlarda pasif gelir fırsatları sağlıyor.

Piyasa gözlemcileri yakından takip ediyor

Wang’ın stratejik atılımları ve şifreli bildirileri piyasa gözlemcilerinin dikkatini çekti. Ayrıyeten, kripto topluluğu daha fazla gelişmeyi merakla bekliyor. Wang’ın hareketlerinin ima ettiği düşüş eğilimi, önümüzdeki günlerde potansiyel piyasa eğilimleri hakkında tartışmalara yol açtı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Kripto Şirketi, Türklerin Sepetindeki Altcoini Satıyor! 4

Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda sonuçta, Chun Wang’ın yakın vakitte 200.000 LINK token satışı yapması ve paylaştığı şifreli bildiri kripto dünyasında dikkatleri üzerine çekti. Piyasanın Wang’ın aksiyonlarına vereceği reaksiyon beklentiler ortasında. Ayrıyeten altcoin LINK’in sonraki fiyat hareketleri hem yatırımcılar hem de analistler tarafından yakından izlenecek.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap