Ünlü Kripto Para Balinası, Bu Altcoinde Sıçrama Bekliyor!

Ünlü Kripto Para Balinası, Bu Altcoinde Sıçrama Bekliyor!

Paylaş
BTC Piyasası: Ünlü Kripto Para Balinası, Bu Altcoinde Sıçrama Bekliyor!

Yaygın olarak takip edilen kripto para balinası Kaleo, meme token piyasasında sert düşüş beklediğini paylaştı. Lakin, short yatırımcıları üzebilecek sıçramaları göz gerisi etmiyor…

“Hoşlansanız da hoşlanmasanız da, meme token’lerin birçok sıfıra gidecek”

Yarım milyon takipçili kripto para balinası ve trader, Nisan ortasından bu yana mühlet meme coin rallisinin artık düzeltmeye döneceğini iddia ediyor. Buna karşın, kısa müddette %4,200 yükselen Pepe Coin’in (PEPE) hala daha fazla yükselebilecek güçte olduğunu söyledi.

Pepe, geçen ay bir saatlik grafikte alçalan bir trend çizgisinin üzerine her geçtiğinde ana akım haline geldiğinden beri yeni doruklar belirliyor. Kaleo, düzeltme beklentisine karşın meme coin’in hala ralli yapabileceğini düşünüyor.

BTC Piyasası: Ünlü Kripto Para Balinası, Bu Altcoinde Sıçrama Bekliyor! 1

Ancak Kaleo, birçok meme coin’in vakit içinde paha kaybetme eğiliminde olduğu belirti. Bu nedenle uzun vadeli yatırımlar için uygun olmadığı konusunda uyarıyor. Takip tweet’inde, “Bunu duymaktan hoşlansanız da hoşlanmasanız da, meme coin’leri birden fazla sıfıra gerçek yönelecek” diyor.

Pepe’nin gibisi görülmemiş kripto para rallisi sona mı eriyor?

PEPE’nin performansı, lansmanından bu yana SHIB’i gölgede bıraktı. PEPE CoinMarketCap’te 1 numara olmasına karşın, metrikler artık eğilimin aksine döndüğünü gösteriyor. Kaleo, bu noktada, yatırımcıların dikkat etmesi gereken birkaç kırmızı çizgiye yer veriyor:

Bunu duymaktan hoşlansanız da hoşlanmasanız da, meme coin’lerin birçok sıfıra hakikat yönelecek. Bu tüm altcoinler için geçerli, lakin bir meme coinin ömür döngüsü tipik olarak sıkıştırılmış bir vakit diliminde gerçekleşir.

Gemini, en büyük Pepe Coin balinası haline geldi

Tyler ve Cameron Winklevoss tarafından kurulan kripto para borsası Gemini, Pepe’yi listeledikten sonra, en büyük birinci 50 Pepe balinası ortasına girdiği bildirdi. Pepe’nin Gemini’deki varlıkları süratle artarken, öteki meme token’lerde ağır ilgi görüyor.

Ethereum tabanlı Pepe, Nisan ayında çıkış yaptı. Pepe’nin Gemini hesaplarına yaklaşık 1,3 milyon dolar eklediği iddia ediliyor. Bir kripto analisti olan Jason Cline, Gemini’nin rakibi Coinbase’in Pepe’yi listeleme açısından gerçeklikten kopuk olduğunu düşündüğünü ve platformun Pepe’yi listelemek için öteki borsalara yetişmek için uğraş edeceğini söyledi.

Cline ayrıyeten, Robinhood’un da Pepe’yi listeleyeceğini öne sürdü. Analist, kripto borsalarının Pepe’nin popülaritesinden yararlanmak için atak yaptığını söylüyor. Fakat Pepe’nin piyasa pahası 1,6 milyar doların üzerine çıkmasına karşın, fiyatı doruğundan %56 düştü.

Yazım sırasında, PEPE’nin fiyatı son yedi günde %85’ten fazla yarar gösteriyor. Meme coin, 760 milyon doların üzerinde piyasa kıymetiyle 0.000001614 dolardan süreç görüyordu.

Güzel günler bitiyor mu?

PEPE’nin büyüme ivmesi son günlerde yavaşladı. Şu anda son 24 saatte nazaran %15 civarında düşüşte. Ayrıyeten, meme coin’in borsalardaki arzı son vakitlerde artış kaydetti. Buna, tipik bir ayı sinyali olan borsalar dışındaki arzda bir düşüş eşlik etti. Btcpiyasasi.com olarak kıymetli bir gelişmede, Tron kurucusu Justin Sun, meme token satın almaya başlayacağını bildiriyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap