Ünlü Kripto Para Balinası: Bu Altcoin Fırlayacak!

Ünlü Kripto Para Balinası: Bu Altcoin Fırlayacak!

Paylaş
BTC Piyasası: Ünlü Kripto Para Balinası: Bu Altcoin Fırlayacak!

Tanınan kripto para balinalarından Kaleo, Ethereum’un geçen yıl bu vakitlerde süreç gördüğü düzeylere geri döneceğini kestirim ediyor. Lakin, bu altcoin rallisi için kıymetli bir kaidesi var…

‘Ralli öncesinde son bir taban testi’

Popüler kripto balinasına nazaran, Ethereum uygun şartlarda %50’ye kadar patlama yaşayabilir. Analistin ralli beklentisi, direkt Bitcoin’in fiyat hareketlerine dayanıyor. Bitcoin’in yükselişe geçmesi, altcoin piyasasında genel bir optimistlik havası oluşmasına ve böylelikle önder altcoin’in boğa döngüsünü tekrarlamasına yol açacak.

Ancak, bu optimist senaryoya karşın Kaleo, Ethereum’un hala kısa vadede düşebileceği konusunda uyarıyor. Tahlillerinde, ETH fiyatının bu ralli öncesinde 1,600 gerilediği bir düzeltmeyi haritaladı.

BTC Piyasası: Ünlü Kripto Para Balinası: Bu Altcoin Fırlayacak! 1

Analist, başkan altcoin’in LUNA çöküşü düzeylerine dönmesini bekliyor

Kaleo, “ETH için en âlâ senaryom evvel 1.600 dolara düşmesini beklemek. Akabinde LUNA/UST öncesi düzeylerini tekrar test etmek için yaklaşık 2.400 dolara kadar çıkacak” diyor.

Ethereum şu anda 1,803.57 dolardan süreç görüyor. Geçen haftaya nazaran %5’in üzerinde paha kaybetti. Kaleo’nın varsayımlarına, 2,500 dolar bölgesine ulaşacak bir ETH fiyatı, evvel 1.600 dolardan yeni alıcıları toplayacak.

Kaleo tek değil

Bluntz (Altcoin Sherpa) lakaplı diğer bir kripto uzmanına nazaran Ethereum, Kaleo’un iddialarına misal formda, mevcut düzeltme hareketini sonlandırmadan evvel yaklaşık 1.600 dolar düzeylerini ziyaret edecek.

Bluntz, ETH’nin şu anda epey dalgalı bir piyasada olduğunu söylüyor. Bununla birlikte, long konumların nerede aranacağı konusunda emin olmadığını belirtiyor. Lakin, muhtemelen 1.600 – 1.700 dolar ortasında bir yerde dayanak bulacağını öngörüyor.

BTC Piyasası: Ünlü Kripto Para Balinası: Bu Altcoin Fırlayacak! 2

Son vakitlerde, kripto para piyasası epey dalgalı bir seyir izliyor. Birden fazla kripto para ünitesi sessiz ve yavaşça karlarını iade ediyor. Olumsuz atmosfer daha evvel birkaç analisti ETH hakkında ayı kestirimleri yapmaya zorladı. Lakin, yeni on-chain datalar durumun aslında büsbütün farklı olduğunu gösteriyor.

Borsalardaki ETH arzı yeni bir tabana hakikat ilerliyor

Santiment tarafından ortaya atılan bu metrik, analistleri ETH hakkında fikir değiştirmeye zorladı. Santiment’e nazaran, kripto borsalarındaki Ethereum yüzdesi sekiz yılın en düşük düzeyine indi.

Bugün ETH’nin 1.780 dolara düşmesine karşın, borsalardaki ETH yüzdesi, halka açık ticaretin başladığı 2015’ten bu yana en düşük düzeyinde (%10,1) kalmış durumda. Bu durum birebir vakitte borsa dışı varlıklar için tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olarak kaydedildi.

BTC Piyasası: Ünlü Kripto Para Balinası: Bu Altcoin Fırlayacak! 3

Altcoin piyasasında istikrarlar değişiyor

Osmo’nun 12 Mayıs tarihli tweet’ine nazaran Tron ağı, günlük faal adreslerde Ethereum ve BNB Chain üzere önde gelen ağları geride bırakarak bir dönüm noktasına ulaştı. Token Terminal’den alınan bilgilere nazaran, BNB’nin 1,4 milyon olan sayısını geride bırakarak, günlük 1,9 milyondan fazla etkin adres üzere etkileyici bir sayıya şahit oldu.

Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere Ethereum ağı 11 ve 12 Mayıs tarihlerinde 25 dakikaya kadar varan 2 kesinti yaşadı. Pepe Coin rallisi ve BRC-20 tokenlerine yönelik ilgide Ethereum gas fiyatlarını uçuruyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap