Ünlü Geliştirici, Bu Altcoin’den Milyon Dolarlık Geri Alım Yapıyor!

Ünlü Geliştirici, Bu Altcoin’den Milyon Dolarlık Geri Alım Yapıyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Geliştirici, Bu Altcoin’den Milyon Dolarlık Geri Alım Yapıyor!

Ethereum katman-2 ölçeklendirme tahlili Arbitrum’un ardındaki beyin olan Offchain Labs, altcoin topluluğunun dikkatini çeken stratejik bir atakla kendi lokal tokenı ARB’yi bir sefer daha piyasadan geri aldı. Şirketin kısa mühlet evvel önde gelen borsa Binance’den 0,986 milyon ARB tokenini geri alması, kaşları kaldırdı ve bu hareketin ardındaki nedenler hakkında tartışmalara yol açtı. İşte detaylar…

Offchain Labs, altcoin geri alımı yapıyor

Blockchain dataları, Offchain Labs ile bağlantılı bir adresin bu geri alımı gerçekleştirdiğini ve ortalama 1,72 dolarlık fiyattan 0,986 milyon ARB tokenı alarak toplamda 1,7 milyon dolarlık bir harcama yaptığını ortaya koyuyor. Satın alınan tokenler derhal Offchain Labs ile irtibatlı öteki bir adrese aktarıldı ve şirketin kendi mahallî varlığı üzerindeki denetimi yine kazanma gayretinin altı çizildi. Offchain Labs bu çeşit proaktif bir adımı birinci kere atmıyor. Haziran ayında, piyasanın sakin olduğu bir devirde, tıpkı adreste ortalama 0,993 dolar fiyattan 4,48 milyon ARB token birikmiş ve 4,45 milyon dolarlık bir harcama yapılmıştı. Bu tokenlerin Offchain Labs’in sahip olduğu bir adrese aktarılmış olması da dikkat caziptir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Geliştirici, Bu Altcoin’den Milyon Dolarlık Geri Alım Yapıyor! 1

Çarpıcı bir formda, ARB token’ın kıymeti bu geri alımdan sırf üç gün sonra yükselişe geçerek bu tıp atılımların potansiyel piyasa tesirini vurguladı. ARB token’ın geçtiğimiz ay içerisindeki performansının incelenmesi daha fazla bağlam sağlamaktadır. Şu anda ARB token 1,01 dolardan süreç görmektedir ve bir ay evvelki kıymetine kıyasla %19’luk bir düşüşe işaret etmektedir. Fiyattaki bu hafif düşüş, Offchain Labs’in son geri alım faaliyetinin zamanlaması ve tesirleri hakkında soruları gündeme getiriyor.

Offchain Labs neden geri alım yapıyor?

Piyasa gözlemcileri ve meraklıları, Offchain Labs’in stratejik token geri alımlarının arkasındaki motivasyon hakkında spekülasyonlar yapıyor. Kimileri, bu hareketlerin şirketin ARB tokeninin uzun vadeli paha teklifine olan sarsılmaz itimadını ve sağlıklı bir ekosistem sağlama konusundaki kararlılığını gösterdiğine inanıyor. Ayrıyeten, bu çeşit geri alımlar token için bir kıtlık ve talep duygusu yaratarak piyasa hassaslığını potansiyel olarak etkileyebilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Geliştirici, Bu Altcoin’den Milyon Dolarlık Geri Alım Yapıyor! 2

Kripto para dünyası gelişmeye devam ederken, Offchain Labs’in stratejik kararları ve bunların ARB token’ın kıymeti üzerindeki tesiri ilgi cazibeli olmaya devam ediyor. Yatırımcılar ve meraklılar, Offchain Labs’in son geri alım atılımlarından kaynaklanan öteki piyasa hareketlerini ve bu aksiyonların ARB tokeninin gelecekteki yörüngesini nasıl şekillendirebileceğini büyük olasılıkla yakından takip edeceklerdir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap