Ünlü Ekonomist: Bunlar, Patlayacak Sıradaki Altcoin’ler!

Ünlü Ekonomist: Bunlar, Patlayacak Sıradaki Altcoin’ler!

Paylaş
BTC Piyasası: Ünlü Ekonomist: Bunlar, Patlayacak Sıradaki Altcoin’ler!

Real Vision CEO’su Raoul Pal, bu yıl Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) için fiyat hedeflerini açıklarken, önümüzdeki aylarda iyi performans göstereceğine inandığı yeni bir altcoin grubuna dikkat çekiyor.

Raoul Pal, bu altcoin projelerine dikkat çekti

Pal, yeni bir Real Vision Finance röportajında, yılın sonuna doğru, uygun makroekonomik koşulların; Bitcoin ve Ethereum’u sırasıyla 100.000 ve 10.000 doların üzerine çıkarabileceğini söylüyor. Hesaplamasında logaritmik kanalları kullandığını söyleyen ekonomiste göre özellikle yılın son dönemlerinde ABD merkez bankası parasal genişlemeye giderse BTC ivme kazanarak yüzde 300’ün üzerine çıkabilir. Ethereum da çok daha yüksek seviyelere ulaşabilir. Yazma sırasında, Bitcoin 43.898.00 dolardan işlem görürken, Ethereum 3.283.07 dolardan el değiştiriyor.

BTC Piyasası: Ünlü Ekonomist: Bunlar, Patlayacak Sıradaki Altcoin’ler! 1

Eski Goldman Sachs yöneticisi ayrıca 2022’nin sosyal tokenların yılı olacağını tahmin ediyor. Sosyal tokenlar kişilikler, markalar veya topluluklar tarafından sağlanan değeri paraya çeviren kripto para birimleridir. Sosyal tokenlara birkaç örnek olarak RAC (RAC), Friends With Benefits (FWB), Alex Masmej (ALEX), JROCK ve tüm taraftar tokenları verilebilir. Bu alanı daha iyi anlamak için Kriptokoin.com olarak hazırladığımız bu makaleye de göz atabilirsiniz. Son olarak Pal, aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

Bir süredir bundan kaçınıyorum çünkü üzerinde çalıştığım ve hakkında gerçekten konuşamayacağım şeyler var, ama bence bu yıl sosyal tokenların yılı. İnsanlar henüz anlamıyor. Bunun hakkında konuşuyorum. Bored Ape’in ape tokenıyla alana girdiğini görüyoruz. Bunlardan daha var, ancak hala küçük ölçekli. Bazı devasa toplulukların tokenleştiğini ve token ekonomisinin gücünü göreceğiz. İnsanların farkında olmadığı en büyük şey bu, çünkü henüz görmediler. Bu yıl için büyük tahminim bu.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap