Ünlü CEO, Elindeki 5 Altcoin İsmini Açıkladı! İşte Liste

Ünlü CEO, Elindeki 5 Altcoin İsmini Açıkladı! İşte Liste

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü CEO, Elindeki 5 Altcoin İsmini Açıkladı! İşte Liste

Altcoinbuzz CEO’su Shash Gupta bugün değerli bir açıklama yaptı. Buna nazaran elinde 5 altcoin projesini gözler önüne serdi. Ayrıntılara bakalım.

CEO’nun portföyü: Altcoin ENJ – NFT dalgasını sürmek

CEO Shash, NFT kesimi için canlı bir gelecek öngören sadık bir NFT meraklısı. Kimileri NFT alanını nispeten sessiz olarak algılayabiliyor. Lakin, yaklaşan boğa koşusu kripto para ünitesi sanayisindeki çeşitli kesimleri tekrar canlandırma vaadinde bulunuyor. Buna nazaran bu alanda öne çıkan projelerden biri altcoin Enjin (ENJ).

2009’da kurulan altcoin Enjin, NFT alanında başarılı olan bir yazılım şirketi. Buna nazaran bireylerin, geliştiricilerin ve işletmelerin NFT’ler oluşturmasını sağlıyor. Ayrıyeten ticaretini yapması, bunlardan para kazanması ve pazarlaması için bir eser paketi sunuyor. Başka taraftan Enjin’in lokal tokeni Enjin Coin (ENJ), ekosistemindeki süreçleri yönlendirerek Enjin cüzdanı aracılığıyla hem kripto para ünitelerinin hem de NFT’lerin meselesiz bir biçimde yönetilmesini sağlar.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü CEO, Elindeki 5 Altcoin İsmini Açıkladı! İşte Liste 1

Altcoin QNT – birlikte çalışabilirliği ve varlık tokenizasyonunu güçlendirme

Quant Network (QNT), birlikte çalışabilirliği ve varlık tokenizasyonunu benimseyen bir proje olarak parlıyor. Quant’ın Overledger yazılımı, data deposu kısıtlamaları ile karakterize edilen bir ortamda, kamu ve özel ağları birbirine bağlıyor.

Ayrıca, bilgi alışverişini ve geliştirici yükünü hafifleterek çok kıymetli bir rol oynuyor. İsviçre düzenleyicileri tarafından onaylanan kurumsal sınıf suramı, QNT’yi kıymetli kurumsal benimseme için konumlandırıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü CEO, Elindeki 5 Altcoin İsmini Açıkladı! İşte Liste 2

GRT – The Graph’ın hakimiyetini ortaya çıkarıyor

Altcoin The Graph (GRT), blockchain sorgulamasında başkan olarak büyük ilgi çekiyor. Chainlink’in fiyat oracle’larındaki üstünlüğüne benzeri biçimde, The Graph de sorgulama protokollerinde üstünlük sağlıyor.

Piyasadaki dalgalanmalara karşın, The Graph’in temel büyümesi kelam konusu. Ayrıyeten Cosmos ve Harmony üzere platformlarla entegrasyonu, esnek bir bedel teklifine işaret ediyor. Bu sağlamlık, GRT’yi elde tutmayı cazip bir mümkünlük haline getiriyor. Öteki taraftan gelecekteki potansiyeli piyasanın tekrar canlanmasına bağlıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü CEO, Elindeki 5 Altcoin İsmini Açıkladı! İşte Liste 3

CRO – Crypto.com’un cronos zincirine güç veriyor

Altcoin Cronos (CRO), Crypto.com’un Cronos Zincirinin mahallî kripto para ünitesi olarak karar sürüyor. Finansal denetimi geliştirmek için bir tahlil olarak fonksiyon gören CRO, Crypto.com Pay’in taşınabilir uygulamasına güç veriyor. Ayrıyeten Cronos zincirindeki süreçleri kolaylaştırıyor.

CRO’nun pratik uygulaması, onu stratejik öngörüye sahip yatırımcılar için ülkü olan potansiyel uzun vadeli muvaffakiyet için bir yörüngeye yerleştiriyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü CEO, Elindeki 5 Altcoin İsmini Açıkladı! İşte Liste 4

XMR – Saklılık şampiyonu

Altcoin Monero (XMR), merkeziyetsizlik ve anonimlik konusundaki kararlılığıyla saklılık meraklılarını cezbediyor. Bâtın adresler ve halka saklı süreçler (RingCT) üzere saklılık odaklı teknolojiler kullanan Monero, kullanıcı saklılığına öncelik veriyor. Ayrıyeten saklılık odaklı projeler tanınırlık kazandıkça, Monero’nun yararı ve talebi önümüzdeki yükseliş döngüsünde artmaya hazırlanıyor.

UNI – Karışıma stratejik bir katkı

Altcoin Uniswap’in mahallî tokenı UNI, merkezi olmayan borsa (DEX) ortamında değerli bir yere sahip. Ethereum blockchain’de en âlâ DEX’lerden biri olan Uniswap, DeFi ekosisteminde prestijini koruyor. Ayrıyeten hürmet görüyor. Buna nazaran UNI tokenlarına sahip olmak, yatırımcıları potansiyel karlar için stratejik olarak konumlandırıyor. Bilhassa de btcpiyasasi.com olarak baktığımızda beklenen bir boğa piyasasına hazırlanırken.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü CEO, Elindeki 5 Altcoin İsmini Açıkladı! İşte Liste 5
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap