Ünlü CEO: Bu Altcoin 100x Fırsatı Sunan Bilinmeyen Cevher

Ünlü CEO: Bu Altcoin 100x Fırsatı Sunan Bilinmeyen Cevher

Paylaş
BTC Piyasası: Ünlü CEO: Bu Altcoin 100x Fırsatı Sunan Bilinmeyen Cevher

Bitcoin ve altcoin dünyasında bir sonraki büyük fırsatın peşinde koşmak bir hazine avına benziyor. DeFiance Capital’in kurucusu olarak tanınan risk sermayedarı Arthur Cheong, bir kripto haritacısı olarak dümene geçti . Buna nazaran bir sonraki 100x fırsatlarının nerede olabileceğine dair keşfedilmemiş suların haritasını çıkardı. Kendini bu işe adamış 150.000 meraklıdan oluşan ateşli bir takipçi kitlesine sahip. Buna nazaran Cheong’un görüşleri, eşsiz bir yatırım stratejisinin rotasını belirliyor.

Bitcoin ve altcoin yatırımında paradigma değişimi

Cheong’un argümanı kripto yatırımcılığının klâsik bilgeliğine meydan okuyor. Kripto alanındaki en değerli kazanımların, değerli risk sermayesi (VC) takviyesinden mahrum ve merkezi borsalardan (CEX’ler) uzak duran projelerden filizleneceğini sav ediyor. Kendi kelamlarıyla Cheong, “İleriye dönük 100 kat fırsatların birçoklarının, VC yatırımı olmayan ve CEX listelemesi olmayan zincir üzerinde bulunacağına katiyen inanıyorum.” diyor.

BTC Piyasası: Ünlü CEO: Bu Altcoin 100x Fırsatı Sunan Bilinmeyen Cevher 1

Bu bakış açısı farklı. VC dayanaklı projelerden ve büyük borsalarda kolaylıkla bulunabilen projelerden uzaklaşmasına neden oluyor. Cheong’a nazaran, birçok VC takviyeli coin, abartılı değerlemelere sahip. Ayrıyeten tokenleri yüzeysel bir biçimde elden çıkaran airdrop çiftçilerinin hareketleri nedeniyle sakinlik içinde kalabilir.

Altcoin Akash Network üzerindeki spot ışığı: ‘Son derece umut verici’ bir proje

Son vakitlerde Cheong’un dikkatini çeken projelerden biri var. Bulut bilişime besbelli bir halde odaklanan merkezi olmayan bir finans (DeFi) protokolü Akash Network (AKT). Cheong, AKT’yi “son derece umut verici” olarak kıymetlendiriyor. Ayrıyeten 2023 boyunca değerli ölçüde büyümesine şahit oldu. Bilhassa de token, Twitter’daki kripto para topluluğunun çok az dikkatini çekiyor. Sırf bir hafta içinde bedelinde 2 katlık kayda paha bir artış yaşadı.

BTC Piyasası: Ünlü CEO: Bu Altcoin 100x Fırsatı Sunan Bilinmeyen Cevher 2

Bu durum, yatırımcıların kripto piyasasında değerli karlar elde etmek için daima olarak kısa vadeli anlatıların peşinden koşmak zorunda olmadıklarını gösteriyor. Altcoin AKT’nin muvaffakiyetinin farklı bir tarafı var. Buna nazaran, güçlü temellere sahip ve elverişli bir sanayi ortamıyla uyumlu projelerde yerini ortaya koyuyor. Ayrıyeten uzun vadeli büyüme potansiyelinin bir ispatı olarak hizmet ediyor. Cheong ayrıyeten, bu özel rüzgarın Ocak ayından bu yana hareket halinde olduğunu vurguluyor. Başka taraftan daima büyüme fırsatlarının uygulanabilirliğini teyit ettiğini belirtiyor.

Fiyat göstergesi

Son güncelleme itibariyle, altcoin Akash Network 1,48 dolardan süreç görüyor. Buna nazaran son 24 saatte %8,8’lik bir artışa işaret ediyor. Piyasa bedeline nazaran 105. sırada yer alıyor. Altcoin AKT, sırf iki hafta içinde %148’lik şaşırtan bir artış kaydetti.

BTC Piyasası: Ünlü CEO: Bu Altcoin 100x Fırsatı Sunan Bilinmeyen Cevher 3

Özetle, btcpiyasasi.com olarak baktığımızda Arthur Cheong’un perspektifleri değerli. Buna nazaran dinamik kripto cihanında yakalanması güç 100x fırsatlarını belirleme konusunda canlandırıcı bir bakış açısı sunuyor. Altcoin Akash Network’ün yakın vakitteki yükselişi, kripto para dünyasında temellerin ve uzun vadeli bir vizyonun değerini vurguluyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap