Ünlü Borsa SHIB ve Bu Altcoin İçin Listeleme Müjdeledi!

Ünlü Borsa SHIB ve Bu Altcoin İçin Listeleme Müjdeledi!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Borsa SHIB ve Bu Altcoin İçin Listeleme Müjdeledi!

Kripto borsası BitMEX, bugün yeni bir duyuruda, 2 tanınan altcoin için kaldıraçlı süreçlerini başlatacağını duyurdu.

BitMEX, merakla beklenen altcoin listesini onayladı

Ünlü kripto borsası BitMEX, bugün resmen Shiba Inu (SHIB) ve Bone ShibaSwap (BONE) kalıcı kontratlarını başlatacağını duyurdu. Buna nazaran kullanıcılar 33x’e kadar kaldıraçlı SHIB konumu alabilecekler. BONE için kaldıraç oranı 5x olarak belirledi. Kullanıcılar artık USD ve USDT çiftlerinde BONE ile konum alabilirler. Resmi BitMEX duyurusuna nazaran:

Tüm quanto mukavelelerinde olduğu üzere, SHIBUSD eserinin de SHIB/USD fiyatından bağımsız olarak sabit bir Bitcoin çarpanı vardır. Bu, yatırımcıların SHIB yahut USD’ye dokunmadan SHIB/USD döviz kurunu long yahut short konuma almalarına imkan tanıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Borsa SHIB ve Bu Altcoin İçin Listeleme Müjdeledi! 1

Duyuruya nazaran kullanıcılar, SHIBUSD Quanto Kontratı için 33 kat, SHIBUSDT Doğrusal Kontratı için ise 20 kat kaldıraç kullanabilecekler. Bu mukavelelerin satışı 30 Ağustos tarihinden itibaren başlıyor.

BONE yatırımcıları içinde müjdeli haber

BitMEX ayrıyeten BONE’u USD ve USDT çiftleri ile kalıcı olarak listeleyeceğini duyurdu. Hem BONEUSD hem de BONEUSDT çiftleri, 5 katına kadar kaldıraç imkanı sunacak. Bu durum, kullanıcıların Shibarium’un gas tokeni olan BONE’u yüksek ölçülerde takas etmelerine müsaade veriyor. Birebir vakitte, fiyatın yükselme istikametli ivme kazanmasına imkan sağlıyor.

SHIB ve BONE fiyatları, Grayscale dava sonucunun akabinde harekete geçti

Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere, Grayscale ve SEC ortasındaki ETF davasından olumlu sonuç çıktı. Kripto lehine çıkan karar, Bitcoin ve altcoin piyasasında ralliyi tetikledi. SHIB ve BONE fiyatları da yükselişe eşlik ediyor. BitMEX listesinin akabinde yavaşça yükselen BONE ve SHIB, şu anda %5’in üzerinde kar yazdırıyor.

SHIB fiyatı şu anda gün içi %2,6 artış gösteriyor. 24 saatlik en düşük ve en yüksek düzeyler sırasıyla 0.000008052 ve 0.00000843 dolarda. Bu esnada SHIB için süreç hacminde besbelli bir artış meydana geldi.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Borsa SHIB ve Bu Altcoin İçin Listeleme Müjdeledi! 2

BONE fiyatı %2,5 yükselişin akabinde 1.31 dolar bölgesinde süreç görüyor. Shiba Inu ekosistem tokeni, süreçleri durduran Shibarium akabinde %10 kıymet kaybetmişti. Son ralliyle birlikte kayıplarının bir kısmını geri aldı.

SHIB, Shibarium’un lansmanından bu yana birinci sefer yükselişe geçti

Twitter kripto analisti Ali_Charts, geçen hafta borsalardan iki trilyon SHIB tokeninin şaşırtan bir formda kaldırıldığını paylaştı. Ayrıyeten, bunun da yatırımcıların SHIB’in trendin bilakis döndüğüne olan itimadını yansıttığını açıkladı.

Shiba Inu’nun fiyatı yükselişe geçerken Shibarium’un günlük süreci de düşüşün akabinde yükseliş ivmesi kazandı. Bu haberin yazıldığı sırada Shibarium 440.000’den fazla süreç gerçekleştirmişti. 101.000’den fazla cüzdan adresi ve ortalama beş saniyelik blok müddeti vardı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap