Ünlü Borsa Bu Altcoin’i Patlattı! Sıradaki Açıklandı…

Ünlü Borsa Bu Altcoin’i Patlattı! Sıradaki Açıklandı…

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Borsa Bu Altcoin’i Patlattı! Sıradaki Açıklandı…

Kripto para borsası LBank’in birinci Launchpad projesi PINS, bugün %25 paha kazandı. İkinci Launchpad projesini paylaşan borsa, altcoin avcılarının iştahını kabartıyor.

LBank dayanaklı PINS, 1 Eylül’den bu yana ralli yapıyor

LBank’ın Launchpad’i yine başlattıktan sonraki birinci etap projesi PINS, 24 saatlik %25 artışla 0,0100149 dolardan süreç görüyor. Altcoin, lansman tarihi 1 Eylül’den bu yana 20x getiri kaydetti.

Launchpad aboneliğinin tavan yatırımı olan 1.000 dolar baz alındığında, aboneliğe katılan birinci yatırımcılar 20.000 doların üzerinde kar elde etti. PINs Network, olay örgüsüne dayalı metaverse içeriği oluşturmak için çoklu rol oynamayı kullanan toplumsal ağdır. Toplam altcoin PIN’leri 10 milyardır ve bunun %2’si Launchpad aracılığıyla dağıtılmaktadır.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Borsa Bu Altcoin’i Patlattı! Sıradaki Açıklandı… 1

LBank Launchpad’un yeni altcoin projesi muhakkak oldu: MetaExpand (UMM)

LBank’ın geçen ayki birinci Launchpad PIN’leri (Kazanmak için Sohbet) ayı piyasasında bile %1600’lük artış gördü. Duyuruya nazaran LBank, dün hala GameFi alanında bulunan ikinci Launchpad’ini başlattı. MetaExpand (UMM), halka açık chain’ler ile metaverse uygulamaları ortasındaki teknolojik boşluğu değerli ölçüde kapatıyor. Bu ortada, UMM için son tarihler şu biçimde:

  • Anlık Manzara Devri: 1 Eylül 2023 00:00 – 27 Eylül 2023 00:00 (UTC)
  • Abonelik Devri: 28 Eylül 2023 06:00 (UTC) ile 28 Eylül 2023 11:00 (UTC) ortası.

Analistler beklentileri yüksek tutuyor

Bu esnada uzmanlar, GameFi’nin bir sonraki Web3 döngüsü için ana taraflardan biri olacağını iddia ediyor. X’den @Rocky_Bitcoin, Kuala Lumpur’a yaptığı şahsî ziyaret sırasındaki müşahedelere dayanarak bu yılın ikinci yarısının GameFi’de değerli bir patlamaya şahit olabileceği sonucuna varıyor. Hem sermaye getirisi hem de oyun geliştirme döngüsü açısından bakıldığında, bu alana girmek için zamanlama uygun görünüyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Borsa Bu Altcoin’i Patlattı! Sıradaki Açıklandı… 2

Dikkate alınacak faktörler

Altcoin yatırımcılarının yeni projeleri keşfederken kendi araştırmalarını yapmaları epey değerlidir. Bilhassa GameFi’ye yatırım yapmayı düşünürken aşağıdaki faktörlere dikkat etmek ayrıyeten ehemmiyet gerektiriyor. İşte dikkat etmeniz gereken birtakım ögeler:

  • Volatilite: Başlangıç ​​aşaması göz önüne alındığında, değerli fiyat dalgalanmalarına dikkat etmek gerekiyor.
  • Düzenleyici ortam: GameFi, ekseriyetle nispeten gözden uzak alanlarda çalışır. Bu da bir risk ögesi ekler.
  • Topluluk ve ekosistem: Güçlü topluluk dayanağı ve iştirakler, potansiyel yükselişin kıymetlendirilmesi için çok kıymetlidir.
  • Yenilik ve yarar. Eşsiz paha tekliflerine yahut oyun sistemlerine sahip projeler ekseriyetle daha fazla dikkat çeker.
  • Launchpad projeleri: Birinci takas teklifleri olan TYPE ve PINS üzere projeler büyük muvaffakiyet gösterdi. Ekseriyetle daha düşük potansiyel riskler taşıyor.

Yeni altcoin projesi MetaExpand’ten neler beklenmeli?

Genel performans bilgileri ve GameFi (X to Earn) alanındaki Launchpad projelerinin yaygınlığı göz önüne alındığında, yılın ikinci yarısında bu kesimde boğa koşuları görmemiz kuvvetle olası. Bilhassa Launchpad projeleri katılmaya kıymet. LBank’ın Launchpad MetaExpand’inin bu karanlık atlardan biri olup olmayacağını vakit gösterecek. Btcpiyasasi.com olarak sıradaki Launchpad projelerinden birinci dakikalarda haberdar ediyor olacağız.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap