Ünlü Borsa, Bu 6 Altcoin’i Listeliyor: Fiyatlar Yükseldi!

Ünlü Borsa, Bu 6 Altcoin’i Listeliyor: Fiyatlar Yükseldi!

Paylaş
BTC Piyasası: Ünlü Borsa, Bu 6 Altcoin’i Listeliyor: Fiyatlar Yükseldi!

Kripto para borsası Crypto.com, platformuna birçok altcoin ekleyerek uygulama listesini genişletiyor. Bu sırada, kripto para borsası birçok gelişme yaşamaya devam ediyor. İşte yakın zamanda listelenen altcoin’ler…

Crypto.com, bu altcoin projelerini platforma ekledi

Uygulama, oyna-kazan metaverse tokenı Merit Circle’ın (MC) listelendiğini duyurdu. Bu listelenmeyle coin, 250’den fazla kripto paranın yer aldığı borsaya katıldı. Merkezi olmayan özerk organizasyon (DAO) olan Merit Citcle, tüm MC sahiplerine oy hakkı verir ve oyuncuların birçok oyuna erişimi vardır. Merit Circle, listeleme duyurusunun ardından 2.48 dolardan 2.63 dolara yükseldi. Ayrıca Crypto.com uygulamasına katılan bir diğer token, gizlilik tokenı olan Threshold (T) oldu. Proje, Keep Network (KEEP) ve NuCypher (NU) arasındaki son birleşmeden doğdu. Threshold Network Token, 0.1231 dolardan 0.1267 dolara yükseldi.

BTC Piyasası: Ünlü Borsa, Bu 6 Altcoin’i Listeliyor: Fiyatlar Yükseldi! 1

Ethereum (ETH) üzerine kurulu merkezi olmayan bir finans (DeFi) protokolü de Crypto.com’dan yeşil ışık alıyor. Alchemix (ALCX), borçları geri ödemek için tokenize edilmiş getiri fonlarını kullanan otomatik bir yield farming, borç verme, ödünç alma ve stake protokolüdür. ALCX, gün içerisinde 105.17 dolardan 118 dolara kadar yükseldi. Ancak, yazım sırasında geri çekilme yaşamış gibi görünüyor.

Öte yandan, eklenen bir başka coin olan iş odaklı, açık kaynaklı hibrit Blockchain Aergo (AERGO), merkezi olmayan uygulamalar oluşturmak için kullanımı kolay geliştirici araçları sunar.  Crypto.com’un en yeni eklemelerinin ardından cross-chain DeFi platformu Alpha Finance (ALPHA) geliyor. ALPHA, yazım sırasında 0.31 dolarda.  Crypto.com uygulamasına yeni girenlerin sonuncusu, Reef (REEF) oldu. Reef, zincirler arası uyumludur ve topluluk tarafından yönetilir.

BTC Piyasası: Ünlü Borsa, Bu 6 Altcoin’i Listeliyor: Fiyatlar Yükseldi! 2

Crypto.com, Oscar ödüllerinde reklam veriyor

Bu sırada Crypto.com’un, Ukrayna’daki krizden etkilenen insanlar için para toplamak amacıyla bir televizyon reklamı hazırladığı ortaya çıktı. 94. Akademi Ödülleri’nin yayını sırasında birçok kez yayınlanacak. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Ukrayna, geçen hafta Başkan Volodymyr Zelensk  tarafından imzalanan yeni bir yasayla kriptonun yasal statüsünü netleştirdi. Ukrayna’nın “Sanal Varlıklar Üzerine” yasası, Rusya’nın 24 Şubat’taki askeri işgalinin ardından kripto bağışlarının ülkeye akmaya devam etmesiyle geldi.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap