Ünlü Bitcoin Borsasının CEO’su Sırra Kadem Bastı! Tüm İşlemler Durduruldu

Ünlü Bitcoin Borsasının CEO’su Sırra Kadem Bastı! Tüm İşlemler Durduruldu

Paylaş
Ünlü Bitcoin Borsasının CEO’su Sırra Kadem Bastı! Tüm İşlemler Durduruldu

Kriptokoin.com – Bir Bitcoin ve kripto para borsasının CEO’sunun daha ortadan kaybolduğu söylentileri, bu haftanın başlarında kripto piyasasında yankılanmaya başladı. Çin merkezli kripto para borsası IDAX’ın CEO’sunun borsanın soğuk cüzdanıyla kayıplara karıştığı öne sürülüyordu ancak bu iddianın gerçek olduğu ortaya çıktı. Borsa CEO’sunun ortadan kaybolduğu iddiasını ilginç bir şekilde kabul etti.

Popüler Bitcoin borsası IDAX açıkladı: CEO kayıp, cüzdana erişemiyoruz!

Dijital varlık borsası IDAX Global, bugün şirketin CEO’sunun ortadan kaybolduğu iddiasıyla “acil” bir duyuru yaptı. Borsa, olayın bir sonucu olarak para çekme ve yatırma işlemlerini askıya aldı. Bazı kaynaklarda borsanın yerinin Şangay’da olduğu iddia ediliyor, ancak Twitter’daki açıklamalara göre borsanın merkezi Moğolistan. Altı ay önce, borsa kendisini “Binance Chain’i kripto para dünyasına entegre eden İLK merkezi bir borsa” olarak nitelendirdi. Borsanın internet sitesinde yer alan açıklamada, konuya yönelik şu açıklama yer alıyor:

24 Kasım tarihindeki duyurumuzdan beri IDAX Global CEO’su bilinmeyen bir nedenden dolayı kayıp ve IDAX Global çalışanları CEO’ya hiçbir şekilde ulaşamıyor. Bu yüzden IDAX’te neredeyse tüm kripto paraların saklandığı soğuk cüzdana erişemiyoruz ve para yatırma/çekme hizmeti sağlayamıyoruz. IDAX Global, para yatırma/çekme servisi dahil olmak üzere platform hakkında bir acil durum planı hazırlıyor ve bu sorunlar nedeniyle tüm platform hizmetlerimizi kullanmaktan kaçınmanızı tavsiye ediyoruz.

Borsa, yatırımcıları platformu kullanmamaları konusunda uyarıyor

Resmi açıklamada IDAX Global CEO’sunun bilinmeyen bir nedenden dolayı kaybolduğu ve IDAX Global çalışanlarının IDAX Global CEO’su ile temasa geçtiğini ancak hiçbir şekilde ulaşamadığı belirtiliyor. Borsa yatırımcıların, tüm platform hizmetlerini kullanmaktan kaçınmasını öneriyor. Makale yeni bilgilerle güncellenecektir…

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap