Ünlü Bitcoin Borsasından Gizemli Tweet: Bu Altcoin Listelenebilir!

Ünlü Bitcoin Borsasından Gizemli Tweet: Bu Altcoin Listelenebilir!

Paylaş
BTC Piyasası: Ünlü Bitcoin Borsasından Gizemli Tweet: Bu Altcoin Listelenebilir!

Türkiye’nin altcoin piyasasındaki değerli platformlardan biri olan Paribu, yeni bir atakla gündemde. Türk yatırımcıların ağır ilgi gösterdiği platform, altcoin listelerinde değerli bir role sahip. Bu etkileşim, bugün atılan bir tweet ile bir sefer daha kendini gösterdi. İşte detaylar…

Paribu’dan gizemli tweet: “Şşş… 1,2,3”

Paribu’nun resmi Twitter hesabından bugün gelen bir tweet, altcoin yatırımcılarını heyecanlandırdı. Paylaşılan tweette “Şşş… 1,2,3” notuyla futbol dünyasına ve fan token dünyasına bir gönderme vardı. “Yarın” ibareli bir görselin eklenmesi, spekülasyonları ve merakları daha da arttırdı.

Birçok altcoin yatırımcısı, Paribu’nun bu tweetinin, yeni bir fan token listelemesinin işareti olduğunu öne sürüyor. İstanbul’un esaslı gruplarından yalnızca Beşiktaş’ın fan tokeni şu anda mevcut değil. Bu nedenle, yatırımcılar ortasında Beşiktaş fan tokeninin piyasaya sürüleceği tarafında bir beklenti hakim.

Resmi açıklama bekleniyor

Ancak, bu beklentiler şimdilik yalnızca spekülasyondan ibaret. Beşiktaş ya da Paribu tarafından bahisle ilgili resmi bir açıklama gelmedi Tekrar de, Beşiktaş Lideri Ahmet Işık Çebi’nin geçmişte fan token konusunda yaptığı açıklamalar, beklentileri güçlendiriyor.

Beşiktaş Lideri Ahmet Işık Çebi, daha evvel fan token konusunda hayli hassas olduklarını belirtmişti. Çebi, fanların token alımında mağdur olmamaları için türel tüm ayrıntıların en ince noktasına kadar takip edildiğini vurgulamıştı. Liderin bu söylemi, Beşiktaş fan tokeninin piyasaya sürülmesi için gereken çalışmaların sürdüğü biçiminde yorumlanabilir. Altcoin topluluğu neler olacağı yarın erken saatlerde öğrenecek.

Altcoin yatırımcıları Beşiktaş fan token listesini bekliyor

Fan tokenler, spor kulüplerinin taraftarlarıyla daha yakın bir ilgi kurmasını sağlayan kripto paralardır. Taraftarlar, sahip oldukları tokenler aracılığıyla kulüple ilgili kimi kararlara katılabilirler. Tıpkı vakitte, bu tokenler, kulüpler için de kıymetli bir gelir kaynağıdır. Sonuç olarak, Paribu’nun gizemli tweeti, Türk kripto para yatırımcılarını heyecanlandırmış durumda. Yarınki açıklamanın, kripto dünyasına ve futbolseverlere ne üzere sürprizler getireceği merak konusu. Yeni bir fan token muştusu mi, yoksa farklı bir gelişme mi göreceğiz? Daima birlikte göreceğiz.

Fakat, kimileri BJK token listesinden epey umutlu. Bilhassa 50 bin takipçili Spatulacoin, Paribu duyurusuna “Bjk gelirse kredi çeker alırım” diye yazdı.

BTC Piyasası: Ünlü Bitcoin Borsasından Gizemli Tweet: Bu Altcoin Listelenebilir! 1

Beşiktaş kulübü geçersiz altcoin satışına karşı dava açtı

Son vakitlerde futbol kulüplerinin isimleriyle piyasaya sürülen kripto paralar büyük bir popülerlik kazanmış durumda. Bu durum, dolandırıcıların da dikkatini çekti. Beşiktaş Kulübü, isminin kullanılarak düzmece kripto para satışı yapıldığını tespit ettiği bir internet sitesine karşı hukuksal süreci başlattı. Kulüp, marka lisansı verme yetkisinin sadece kendilerinde olduğunu vurgulayarak siteye erişimin engellenmesini talep etti. Btcpiyasasi.com olarak yakın tarihli gelişmenin detaylarına bu yazıda yer verdik.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap