Ünlü Balina, Patlayacak Sıradaki Altcoin’i Açıkladı!

Ünlü Balina, Patlayacak Sıradaki Altcoin’i Açıkladı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Balina, Patlayacak Sıradaki Altcoin’i Açıkladı!

Bir kripto para balinası olduğu bilinen Kaleo isimli trader, bir altcoin projesinin tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmaya hazır olduğunu söylüyor. Uzman, yazım sırasında 89.3 dolardan el değiştiren LUNA’nın yüksek seviyelerini geri alması durumunda ATH’sini aşıp daha yükseğe çıkabileceğini savunuyor. İşte detaylar…

Kaleo: Bu altcoin ATH’ye hazır!

Geniş çapta takip edilen bir kripto stratejisti olan analist ve balina Kaleo Ethereum (ETH) rakibi Terra’nın (LUNA), kripto pazarlarında genel yatay hareketlere rağmen tüm zamanların en yüksek seviyelerine  (ATH) ulaşmaya hazır olduğunu söylüyor. Kaleo, 473.900 Twitter takipçisine, merkezi olmayan finans (DeFi) ödeme ağı Terra’nın (LUNA) önceki rekoru olan 104 doları aşmayı başarması halinde en az yüzde 70 oranında yükselebileceğini söyledi ve aşağıdaki ifadeleri kullandı:

LUNA, sıkıcı kripto pazarında aykırı davranıyor. LUNA buradan yüksek seviyeleri geri alabilirse, fiyat keşfinin 150 – 170 dolar aralığında yüksek zaman dilimi direncine kadar uzanmasını bekliyorum.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Balina, Patlayacak Sıradaki Altcoin’i Açıkladı! 1

BTC/LUNA paritesi nasıl hareket ediyor?

LUNA’ya karşı Bitcoin’e (LUNA/BTC) bakan Kaleo, düzeltici bir hamle yapmadan önce paritenin kısa vadeli hedefi olan 0.0038 BTC’ye (149 dolar) yükseldiğini gördüğünü söylüyor. LUNA/BTC çiftinin bir süredir fiyat keşfinde olduğunu ifade eden analist, mevcut seviyeye ulaşmak için 2 ayın üzerinde bir birikim aşamasından geçilmesinin ardından, tüm gördüğümüz “yüzde 25’lik bir pump olursa” şok olacağını belirtti.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Balina, Patlayacak Sıradaki Altcoin’i Açıkladı! 2

Kaleo, son zamanlarda Ethereum-rakibi hakkında yükseliş görüşünü ifade eden tek kripto stratejisti değil. Kriptokoin.com olarak daha önce de bildirdiğimiz üzere, bir diğer analist olan Altcoin Sherpa, piyasa değerine göre yedinci en büyük kripto varlığının, art arda daha yüksek ve daha yüksek dipler oluşturduğu için yükseliş trendinde olduğuna inanıyor ve aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

LUNA’nın temelleri üzerinde birçok çılgın bahis devam ediyor. LUNA hala piyasadaki en yükselen paralardan biri ve bence hala yüksek bir zaman diliminde yükseliş piyasası yapısında. Şahsen bundan başka varlıklarda açığa satmayı (short pozisyon) tercih ederim.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Balina, Patlayacak Sıradaki Altcoin’i Açıkladı! 3

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap