Ünlü Balina Harekete Geçti: Binance’e Milyonluk Transfer!

Ünlü Balina Harekete Geçti: Binance’e Milyonluk Transfer!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Balina Harekete Geçti: Binance’e Milyonluk Transfer!

Ayı piyasasının etkin yatırımcısı olarak ortaya çıkan DWF Labs, Binance cüzdanını doldurmaya başladı. On-chain bilgileri, geçtiğimiz saatlerde tamamlanan milyonluk dolarlık süreçleri gün yüzüne çıkarttı.

DWF Labs, Binance cüzdanını dolduruyor

DWFLabs’ın stratejik olarak gerçekleştirdiği 14.49 milyon CRV transferi, piyasa dalgalanmasını ve spekülasyonu ateşliyor. Raporlara nazaran şirket, dün yaklaşık 6.25 milyon dolar bedelindeki 12.49 milyon CRV’yi transfer etti. Bugün ise ekstra 2 milyon CRV’yi Binance cüzdanına yatırdı. Etkileyici olan, DWFLabs’ın 10.49 milyon CRV’yi hala sahip olması. Bu da potansiyel olarak borsalara akacak daha fazla CRV manasına geliyor.

Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere Curve Finance, Temmuz sonunda önemli bir hack teşebbüsüne maruz kaldı. Olayların akabinde kurucu Micheal Egorov’ın vadeli durumları tasdiye riski altına girdi. O devirler Egorov’a likisite sağlamak için CRV satın alan isimler ortasında Binance ve DWF Labs’de yer alıyordu. Son süreçlerin şirketin artık elindeki CRV’lerin bir kısmını nakde çevirdiğini gösteriyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Balina Harekete Geçti: Binance’e Milyonluk Transfer! 1

CRV fiyatı ne durumda?

DWF Labs, 1 Ağustos’ta Curve’un kurucusundan 12.5 milyon CRV topladı. Bunların her birini 0.4 dolar ünite fiyatından satın aldılar. Şu anki varlıkları ise daha fazla mevduat potansiyeli ile 10.5 milyon CRV bulunuyor. Şirketten şimdi bir satış süreci gelmezken, CRV fiyatı %1,5 yükseliş gösteriyor. Bu ortada, ivme kazanmasının nedenlerinden biri Binance borsasının geçen haftalarda duyurduğu 5 milyon dolarlık yatırımdı…

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Balina Harekete Geçti: Binance’e Milyonluk Transfer! 2

Binance, hack teşebbüsünden kısa sonra Curve Finance ve grubuna yardım eli uzattı. Bu haber CRV fiyatında çift haneli ralliyi tetiklemişti.

Binance dayanağından bu yana Curve için neler değişti?

DWFLabs’ın son süreçleri sırf piyasada volailite yaratmakla kalmıyor, tıpkı vakitte CRV ekosisteminde de değerli değişikliklere yol açıyor. TRON DAO Ventures, CRV tokenlerini 2 milyon dolar karşılığında satın alarak bu süreci hızlandırdı. Bu süreç sonucunda Curve, TRON ve BTTC ağlarında kullanılmak üzere başlatılacak, böylelikle tokenin tesir alanı genişletilecek. Bu adım, stratejik bir işbirliğinin modülü olarak hayata geçiriliyor. Binance üzere devlerin dayanağı CRV’nin ayakta kalmasına yardımcı oluyor.

Curve, ikinci büyük DEX ve bilhassa stablecoin odaklı AMM’leriyle bilinir. Bu platform, bilhassa stablecoin süreçleri için en yeterli seçenek olarak öne çıkıyor. Kripto ekosistemi geliştikçe, DWFLabs’ın titiz stratejileri ve işbirlikleri, piyasa dinamiklerinin karmaşıklığını açıkça gösteriyor. Bu süratli değişimde, piyasa iştirakçileri DWFLabs’ın aksiyonlarını yakından takip ediyor. Bu ortada, DWFLabs 2022 ayı piyasası boyunca etkin bir yatırımcı olarak ortaya çıktı. Daha Binance cüzdanından milyonları piyasa sürmüştü.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap