Ünlü Balina Bu Altcoin’i Yine Biriktirmeye Başladı!

Ünlü Balina Bu Altcoin’i Yine Biriktirmeye Başladı!

Paylaş
BTC Piyasası: Ünlü Balina Bu Altcoin’i Yine Biriktirmeye Başladı!

Ünlü NFT koleksiyonu Bored Ape Yacht Club‘ın altcoin ünitesi ApeCoin son aylarda yatırımcılarını üzdü. 2022 yılında viral olan APE coin, yıl başından bu yana %40’tan fazla bedel kaybına uğradı. Toplumsal medyada görünür olan ApeCoin yatırımcılarının takip ettiği ünlü bir balinanın hareketleri herkesin dikkatini çekti.

Piyasa takipçisi Lookonchain’in elde ettiği datalara nazaran Machi Big Brother takma isimli balina, geçtiğimiz gün yüzbinlerce dolar pahasında APE satın aldı.

BTC Piyasası: Ünlü Balina Bu Altcoin’i Yine Biriktirmeye Başladı! 1Altcoin balinasının yaptığı alımlar.

Lookonchain, X hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda büyük yatırımcının 1.14 milyon adet ApeCoin satın aldığını belirtti. Balinanın dün satın aldığı tokenlerin maddi bedeli yaklaşık 2.3 milyon $ ediyor.

Machi Big Brother takma isimli yatırımcının altcoin alımı bununla hudutlu kalmadı. Piyasa takipçisi, büyük yatırımcının 2 Ağustos’tan itibaren cüzdanına toplam 1.51 milyon $APE eklediği vurgusunu yaptı. Ünlü balina, 2022 Kasım ayında elindeki NFT coininin bir kısmını elinden çıkarmıştı.

ApeCoin Sahip Sayısı Artıyor!

Altcoin balinasının hareketi toplumsal medyada gündem olurken yatırımcılara umut verecek bir diğer bilgi daha karşımıza çıkıyor. On-chain takipçisi Santiment, ApeCoin ağ büyümesinin durma noktasına gelmesine karşın APE sahibi yatırımcı sayısının artmaya devam ettiğini ortaya koydu.

BTC Piyasası: Ünlü Balina Bu Altcoin’i Yine Biriktirmeye Başladı! 2Ağ büyüme suratı.

APE Fiyatı

Bored Ape Yacht Club isimli NFT koleksiyonu ile irtibatı olan altcoin, kısa vadede %18 yükselse de hala düşüş trendine devam ediyor. APE, gün başından bu yana %1,12 kıymet kaybetti.

BTC Piyasası: Ünlü Balina Bu Altcoin’i Yine Biriktirmeye Başladı! 3APE fiyat grafiği.

Şubat ayından bu yana kıymetli ölçüde düşen $APE yatırımcıları yükselişin ne vakit başlayacağını merak ediyor. Lokal dip/tepe datalarına nazaran altcoin ünitesinde yeni bir üst trend için 2.16 düzeyinin üzerinde kapanışlar görmemiz kaide.

Günlük grafik için Relatif Güç Endeksi (RSI) indikatörü 57.61 puan ile nötr bölgede seyrediyor.

$APE, an itibariyle 2,03 dolar etiketiyle alıcı buluyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap