Ünlü Balina Bu Altcoin İçin Israrcı! Yeniden Binlerce Satın Aldı

Ünlü Balina Bu Altcoin İçin Israrcı! Yeniden Binlerce Satın Aldı

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Balina Bu Altcoin İçin Israrcı! Yeniden Binlerce Satın Aldı

İnternette Machi Big Brother olarak bilinen ünlü altcoin balinası, uzun müddettir Apecoin’in (APE) üzerinde durmaya devam ediyor. Son 3 gün içinde satın aldığı binlerce APE ile ısrarcı olduğunu bir sefer daha kanıtladı.

Yeni raporlar balinanın abartılı Apecoin satın alımlarını ortaya çıkardı

Btcpiyasasi.com olarak son haftalarda Machi Big Brother’ın birkaç büyük altcoin satın alımını aktarmıştık. Balina izleyicisi Lookonchain, dev yatırımcının son 3 gün içinde bilhassa Apecoin (APE) üzerinde durduğunu paylaştı. Bu satın alımlar Binance hesabından gerçekleşti ve toplamda 713.000 dolar harcadı. Lookonchain’in raporuna nazaran:

Machi Big Brother son 3 günde yeniden 1,46 dolardan 487.519 APE satın almak için 423 ETH (713 bin dolar) harcadı.

Raporun detaylarına nazaran Machi Big Brother, Ağustos ayı boyunca abartılı bir altcoin satın alımını tamamladı. 5.3 milyon doları aşan APE yatırımı, keskin fiyat düşüşüne karşın geldi. Lookonchain’e nazaran:

Machi Big Brother, Ağustos ayında toplam 3,53 milyon APE (5,2 milyon dolar) biriktirdi.

Altcoin balinası neyi bekliyor? Apecoin tüm metriklerde zayıflıyor

ApeCoin Salı günü tüm kripto piyasasının sıçrama gördüğü periyotta %9’a yakın artış gösterdi. On-chain metrikler farklı sinyaller verirken, fiyat grafiklerine nazaran ayılar baskınlığını sürdürüyor.

ApeCoin için daha yüksek vakit dilimi piyasa yapısı muhakkak satıcıların lehineydi. Ruhsal 1,5 dolarlık direnç geçen hafta sağlam kaldı. Fibonacci uzantı düzeyleri şu ana kadar hürmet gördü ve 1,2 dolara yanlışsız bir hareketin olası olduğunu gösterdi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap