Ünlü Analist: Son Dönemin Yükselen Yıldızı Altcoin Keskin Yükselebilir!

Ünlü Analist: Son Dönemin Yükselen Yıldızı Altcoin Keskin Yükselebilir!

Paylaş
Ünlü Analist: Son Dönemin Yükselen Yıldızı Altcoin Keskin Yükselebilir!

Kriptokoin.com – Tradingview’deki trend analistlerden biri dev Bitcoin borsası Binance’in yerel tokeni olan Binance Coin (BNB)’in fiyatının güçlü göründüğünü ve kısa vadede artacağını tahmin ediyor. Analiste göre, fiyat aşağı yönlü trend çizgisini kırdı ve eğilim tersine dönme sinyali gösteriyor. Popüler altcoin şu anda 20,5 dolardan işlem görüyor.

Dlavrov:  Popüler altcoin BNB, kısa vadede güçlü yükselebilir

Analistlere göre, popüler altcoin BNB’nin kısa vadede başka bir parabol eğilimine girmesi olasıdır. Tradingview’deki ünlü bir kripto para analisti olan Dlavrov, BNB’nin fiyatının aşağı yönlü trend çizgisini kırdığını ve bunun tersine doğru bir yükseliş eğilimi olduğuna işaret ediyor. Analist, satın alma fırsatının şu anki düşüş eğilimi çizgisinde başladığını ve bunun 14 dolar ile 21 dolara kadar çıktığını belirtti. Bununla birlikte analist, kripto paraya şu anda “girmenin” akıllıca olmadığını belirtiyor. BNB’nin fiyatı son yedi gün içinde iki kez 21 dolara çıktı ve analist kısa vadede altcoin’in 32 dolara yükselmesi bekliyor. Bu rakam BNB’de yüzde 60’lık bir artışa işaret ediyor.

Haziran ve Eylül ayları arasında, BNB fiyatları 40 dolarlık en yüksek seviyeden 14 dolara kadar düştü. Binance Coin’nin fiyatı Eylül ayının başından bu yana 21 doların üzerinde işlem görmedi. Analistler yatırımcılara flamaların hemen altına 18,85 dolarda durmalarını tavsiye ediyor. Güçlü kripto para birimi, yazım sırasında ufak düşüşlerle 20,5 dolar seviyesinden işlem görüyor. Popüler altcoin şu anda 3,2 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. BNB yazım sırasında piyasa değeriyle 260,6 milyon dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor.

BNB’nin kullanışlılığı tavan yaptı! Binance CEO’suna göre fiyattaki düşüş şaşırtıcı

Binance Coin başlangıçta kripto para birimi işlemlerinde indirimli bir fiyatla işlem ücreti ödemek için oluşturuldu. Ancak, BNB yıllar boyunca yeni fonksiyonlar geliştirdi ve Binance ekosistemi ve ötesindeki vakalarda kullanıldı. SIMETRI tarafından yayınlanan bir rapora göre:

BNB’nin kullanışlılığı önemli ölçüde arttı. Kripto para ödemeler için daha fazla kabul görüyor ve Lending gibi finansal hizmetlere diğer şirketler tarafından dahil edildi. Bununla birlikte, en büyük artış Binance ekosisteminden kaynaklandı. Artık BNB, Binance DEX’te ve Launchpad ve Lending hizmetlerinde de kullanılabilir.

Binance CEO’su Changpeng Zhao’ya göre, şirketin yaşadığı büyüme oranı BNB’nin fiyatına uymuyor gibi görünüyor:

Tüm başarılara rağmen, BNB’nin fiyatı çeyrek başında ATH’den düştü. Bunların hiçbiri bana mantıklı gelmese de bunun birçok olası nedeni var. Evet, endüstri endeksimiz olan Bitcoin fiyatlarında bir düşüş oldu. Çeşitli şeylerde FUD vardı (her zamanki gibi). Bütün bunlardan bağımsız olarak, (taraflı görüşüme göre) sonuçlarımızın hepsinden daha üstün olduğunu düşünüyorum. Bununla birlikte, BNB’nin fiyatı gerçekten düştü. Piyasalar insanları bazen şaşırtıyor, bazen ben bile şaşırıyorum…

BNB ile ilgili son dönemdeki gelişmeleri öğrenmek için “Lider Bitcoin Borsası Binance, Çin’de BNB P2P Ticaretini Başlatıyor” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap