Ünlü Analist, Ripple (XRP) İçin Astronomik Bir Varsayım Yaptı!

Ünlü Analist, Ripple (XRP) İçin Astronomik Bir Varsayım Yaptı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Analist, Ripple (XRP) İçin Astronomik Bir Varsayım Yaptı!

Kripto para topluluğunun yakından tanıdığı tanınan YouTuber ve fenomen Ben Armstrong, Ripple için astronomik bir varsayım paylaştı. BitBoy lakaplı analist, önümüzdeki bir buçuk sene içerisinde XRP fiyatının 15$ düzeyine ulaşacağını tez etti.

Fikirlerini Twitter üzerinden paylaşan BitBoy, iddiasını daha da büyüttü. Kripto fenomeni, Ripple’ın yanlışsız bir halka arz süreci yürüttüğü takdirde altcoin fiyatının 35$ olacağı yorumunu yaptı.

“XRP fiyatının 18 ay içerisinde 15 dolar düzeyine ulaşacağına inanıyorum. Ripple, yanlışsız bir IPO (halka arz) yapar ise 35$ düzeyini de görebiliriz.”

Kripto para fenomeninin 15$ iddiasının gerçek olması için Ripple fiyatının %1700 artması gerekiyor. BitBoy, geçtiğimiz Nisan ayında da favori altcoin para ünitesinin XRP olduğunu açıklamıştı. Analistin bu beklentisinin ardında kimi on-chain datalar yatıyor. Ripple davasında çıkan orta kararın akabinde XRP süreç hacmi Bitcoin’i geride bırakarak tepeye oturdu.

Armstrong’un paylaşımına yorum gönderen kriptoseverlerin büyük kısmı bu amacın gerçekçi olmadığını düşünüyor.

XRP Fiyatı

Ripple’ın mahallî kripto para ünitesi, dava haberinin akabinde elde ettiği çıkarı büyük oranda muhafazaya devam ediyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Analist, Ripple (XRP) İçin Astronomik Bir Varsayım Yaptı! 1

Geçtiğimiz Perşembe günü 0,47$ düzeyinden bir anda 0,94 dolara dayanan altcoin an itibariyle 0,82$ hududunda süreç görüyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap