Ünlü Analist: Çok Konuşulacak, Bu Altcoin Top 20’ye Girebilir!

Ünlü Analist: Çok Konuşulacak, Bu Altcoin Top 20’ye Girebilir!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Ünlü Analist: Çok Konuşulacak, Bu Altcoin Top 20’ye Girebilir!

Türkiye’deki kripto para topluluğu tarafından yaygın bir şekilde takip edilen bir analist olan Rookie, bir altcoin projesine dikkat çekti. Analist, bu altcoin’in top 20’ye girebileceğini düşündüğünü belirtti. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

Altcoin Rookie: IOTX’in ilk 20’te girmesi olası

Türkiye’de tanınan analistlerden biri olan Rookie, yakın zamanda attığı bir tweet’inde IoTeX (IOTX)’ten olumlu bir şekilde bahsetti. Analist, IOTX’in birkaç ay içinde “en çok konuşulan projelerden biri olacağını” ve piyasa değeri ile “ilk 20’ye girmesinin olası olduğunu” düşünüyor. Yazım sırasında IoTeX’in piyasa değeri 1,053,030,560 dolarda. Şu anda piyasa değeri ile 20. sırada yer alan altcoin Terra USD’nin (UST) piyasa değeri ise 10,660,117,902 dolar. Yani piyasanın mevcut durumunda IOTX’in 20. sırada yer alması için piyasa değerinin 10 kat artması gerekiyor. IoTeX, yüzde 4.67’lik bir yükseliş ile yazım sırasında 0.11 dolardan el değiştiriyor. Son yedi günde ise yüzde 6.8 oranında değer kazandı.

Peki, IoTeX’in amacı nedir? 2017’de açık kaynaklı bir proje olarak piyasalara giren IoTeX, amacı makineler için açık ekonomiyi güçlendirmek olan merkezi olmayan bir platform inşa etti. Platform; insanların ve makinelerin garantili güven, özgür irade ve uygun şekilde tasarlanmış ekonomik teşvikler altında etkileşime girebileceği açık bir ekosistem oluşturuyor. Küresel bir ekiple IoTeX, yenilikçi Roll-DPoS konsensüsünü kullanarak Ethereum Virtual Machine (EVM) uyumlu Blockchain’ini sıfırdan oluşturdu ve Nisan 2019’da ağı başlattı.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap