Ünlü Analist: Bu 2 Altcoin’i Tekrar Topluyorum! Yükselebilirler

Ünlü Analist: Bu 2 Altcoin’i Tekrar Topluyorum! Yükselebilirler

Paylaş
BTC Piyasası: Ünlü Analist: Bu 2 Altcoin’i Tekrar Topluyorum! Yükselebilirler

Bir üst seviye kripto analisti, Solana (SOL) ekosistemine ilişkin 2 altcoin projesini tekrar biriktirmeye başladı. Son haftaların keskin fiyat düzeltmesi, alıcılar için yeni durum fırsatları sağlıyor.

Amerikan futbol dönemi başlıyor: Bu 2 altcoin kar vaat ediyor

Daha evvel Cantering Clark olarak bilinen The Flow Horse, şimdiki tahlillerinde 2 az bilinen projeye yer verdi. Trader, Solana tabanlı spor bahisleri ve online kumar platformu Rollbit (RLB) ile DEX Open Exchange (OX)’e dikkat çekiyor. Her iki altcoin projesi de son vakitlerde tepe fiyatlardan %30 ile %60 ortasında düzeltmeler yaşadı. Analist, şu anda cazip fiyatlar sunduklarını söylüyor. Hatta, analiste nazaran artık satın almak için uygun vakit olabilir:

OX ve RLB’ye geri alıma başladım. Amerikan futbol dönemi başlıyor ki bu ülkü olarak Rollbit’e dikkat çekmeli. Kripto gelecekleri daha da kururken, her iki yer da hâlâ düşük fiyatlı ve beklenen düşüş cömert oldu.

Neden artık?

Şu anda RLB, Ağustos’ta ulaştığı ATH düzeyinden yaklaşık %30 düşerek 0.140 dolar düzeyinde süreç görüyor. RLB, Haziran ortasından bu yana yaklaşık %521 oranında ralli yaptı. Tekrar yazının yazıldığı sırada OX, geçen ay kaydedilen ATH düzeyinden %60 düşüşle süreç görüyor. Şu anda 0.0320 dolar düzeyinde vakit geçiriyor. Gizemli analist, OX’in neden düşük fiyatlı olduğuna dair görüşlerini şöyle lisana getiriyor:

Kripto Twitter, türlü anlamsız çöpleri alacak, bu yüzden bir şeyin oybirliğiyle nefret edilmesi benim alarm çanlarımı çalıyor. Bu yalnızca şu anda az ayrılmış olduğu manasına gelir ve token’ın gerisindeki insanların onu bir sinyal düzeneği olarak kullanmayı geçiremeyeceğini düşünmem.

ALGO’da altcoin yatırımcıları için ülkü fırsatlar sunuyor

Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere Algorand (ALGO), ağının geleceğini şekillendirecek kıymetli değişiklikleri duyurdu. Bu gelişmeler, merkezsizleşmeyi artırmayı ve iştirakçiler ortasında konsensus oluşturmayı hedefliyor. Böylelikle altcoin projesi için cesaretli bir adımı işaret ediyor.

Algorand’ın son duyurusundaki en dikkat alımlı bilgilerden biri, ağın relay’lerden peer-to-peer (P2P) ağ yaklaşımına geçiş yapması. Bu temel değişiklik, klâsik blockchain mimarilerinden bir sapmayı temsil ediyor. Algorand’ın daha fazla merkezsizleşmeye olan bağlılığını vurguluyor.

Bu dönüştürücü değişikliklerin sonuçları, ALGO topluluğunda ve geniş kripto para piyasasında şimdiden tesirliydi. ALGO’nun son fiyat çabalarına karşın, şu anda 0,094271 dolar düzeyinde süreç görüyor. Ayrıyeten, İzafi Güç Endeksi (RSI) çok satılmış bölgeden istikrarlı bir biçimde çıkmakta. Bu da talihin bilakis dönebileceğine işaret ediyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap