Ünlü Analist Açıkladı! Bu 6 Altcoin Çantama Girmeye Aday

Ünlü Analist Açıkladı! Bu 6 Altcoin Çantama Girmeye Aday

Paylaş
BTC Piyasası: Ünlü Analist Açıkladı! Bu 6 Altcoin Çantama Girmeye Aday

Bitcoin ve altcoin dünyasında analistlerin kripto para ünitelerine yönelik olarak yorumları takipçiler tarafından dikkatle izleniyor. Bilhassa izleme altına alınan kripto paraların fiyat hareketleribe yönelik beklentiler oluşuyor. Artık bir analistin bu bahiste söyleyecekleri var. Ayrıntılara vakalım.

Bitcoin’in esnekliği ve potansiyel ETF onayı

350,000’den fazla takipçisiyle önde gelen bir kripto para analisti olan Miles Deutscher’den yakın vakitte kıymetli açıklamalar geldi. Buna nazaran önümüzdeki hafta yakından izlenecek kayda kıymet altcoin projelerinin listesini açıkladı.

BTC Piyasası: Ünlü Analist Açıkladı! Bu 6 Altcoin Çantama Girmeye Aday 1

Deutscher, Bitcoin’i (BTC) vurgulayarak başlıyor. Buna nazaran 25.000 dolarlık kritik takviye düzeyinden toparlanarak esneklik belirtileri gösterdiğine işaret ediyor. Bilhassa, Bitcoin’in açık durumda bir artışa şahit olduğuna dikkat çekiyor. Deutscher, bu fiyat hareketinin bir ETF (Borsa Yatırım Fonu) onayı olasılığıyla temaslı olabileceğini öne sürüyor. Ayrıyeten yatırımcılara Bitcoin’in hareketlerini dikkatle takip etmelerini tavsiye ediyor.

Bitcoin’in gölgesinde altcoin projeleri

Altcoin projelerine geçen Deutscher, Stacks (STX), Bitcoin Cash (BCH) ve eCash (XEC) hakkında konuşuyor. Bitcoin’in piyasadaki hakimiyetinin artmaya devam etmesi halinde bu altcoinlerin yarar sağlayabileceğini kabul ediyor. Fakat, bu varlıkların da daha yüksek bir risk düzeyine sahip olduğu konusunda ikaz yapıyor.

Altcoin Ethereum için Layer 2 ölçeklendirme tahlili olan Arbitrum, Deutscher’in radarındaki bir öteki coin. Bir evvelki hafta ARB tokenini içeren değerli ölçüde borsa transferi olduğunu belirtiyor. Deutscher, yakın vakitte tanıtılan 50 milyon ARB teşvik programının, kripto para ünitesinin performansı üzerinde olumlu bir tesire sahip olabileceğini düşünüyor.

Chainlink (LINK) ve birikim modeli

Altcoin LINK Deutscher’in listesinde yer alıyor. Öbür taraftan analist, grafiğinin birikim modelini vurguluyor. Deutscher, LINK’in göreli güç belirtileri gösterdiğine ve bu nedenle yakından izlenmeye kıymet bir varlık olduğu niyetinde.

BTC Piyasası: Ünlü Analist Açıkladı! Bu 6 Altcoin Çantama Girmeye Aday 2

Deutscher listesini Radiant Capital’in RDNT tokenı ile tamamlıyor. Token’ın ana ağ lansmanının yalnızca iki hafta içinde gerçekleşmesinin planlandığına dikkat çekiyor. Ayrıyeten Deutscher, altcoin RDNT’nin Arbitrum ekosistemi içinde 50 milyon ARB’nin dağıtımından faydalanacağını öngörüyor.

Altcoin listesinin önemi

Kripto para piyasasındaki yatırımcıların ve traderların, bu altcoinlere rastgele bir yatırım yapmayı düşünmeden evvel dikkatli olmaları ve kapsamlı araştırma yapmaları tavsiye ediliyor. Kripto para piyasası oynaklığıyla bilinmekte. Ayrıyeten potansiyel çıkarlara çoklukla değerli riskler eşlik etmekte.

BTC Piyasası: Ünlü Analist Açıkladı! Bu 6 Altcoin Çantama Girmeye Aday 3

Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda analistin yer verdiği projeler son periyotta dikkat çekiyor. Bilhassa bir boğa döneminde beklentilerin yüksek olduğu kripto paralar. Bakalım analistin görüşleri isabetli olacak mı?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap