Uniswap Wallet, En Güzel 75 Finans Uygulamasına Girdi

Uniswap Wallet, En Güzel 75 Finans Uygulamasına Girdi

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Uniswap Wallet, En Güzel 75 Finans Uygulamasına Girdi

DeFi kripto borsası Uniswap piyasaya yeni sürdüğü Uniswap Cüzdanı ile Amerika Birleşik Devletleri’ndeki En Âlâ 75 finans uygulaması ortasındaki girmeyi başardı.

Pepe’nin (PEPE) devasa fiyatlara ulaşmasıyla birlikte tekrardan popülarite yakalayan Uniswap, ABD’deki en uygun 75 finans uygulamasına girerek gündemde kalmaya devam ediyor. Uniswap, Apple’ın App Store sıralamasına nazaran, 74.sıraya yükselmeyi başardı. Uniswap’in “DeFi Degens Kralı” olarak tanınan yüzü Hayden Adams, mevzuyla ilgili görüşlerini belirterek “Uniswap, App Store sıralamasında tırmanışına devam ediyor. Ayrıyeten Çarşamba günü DeFi cüzdanına 20.000 yeni iştirakçi dahil oldu” dedi.

Ulaş Utku Bozdoğan: Uniswap Wallet, En Güzel 75 Finans Uygulamasına Girdi 1

Uniswap’ten İlgi Alımlı İstatiklikler

PEPE’nin yakaladığı furyayla birlikte ve Wallet hizmetindeki başarılarıyla öne çıkan Uniswap’ten şaşırtan datalar gelmeye devam ediyor. Uniswap’in mahallî kripto para ünitesi olan UNI, son 24 saatte yüzde1,49’luk bir fiyat artışı sergileyerek 5,34 dolardan süreç gördü. Aynı vakitte UNI’nin süreç hacmi yüzde 7,73 artarak 39,5 milyon doların üzerine çıkmayı başardı.

DefiLlama’nın onchain bilgileri doğrultusunda, Uniswap’in toplam kilitli kıymeti (TVL), haberin yazımı itibariyle 4,15 milyar doların üzerinde seyrediyor.DeFi platformunun sürümleri tarafından tutulan TVL’ler ise şu formdadır: 8,17 milyon dolar (v1), 1,21 milyar dolar (v2) ve 2,93 milyar dolar (v3).

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap