Uçuş Zamanı! Bu 4 Altcoin Sinyali Verdi

Uçuş Zamanı! Bu 4 Altcoin Sinyali Verdi

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Uçuş Zamanı! Bu 4 Altcoin Sinyali Verdi

Kripto para dünyasında dört altcoin için beklentiler artmaya devam ediyor. Değerli gelişmeler gündemde. Verilen sinyallere daima birlikte bir bakalım.

Altcoin DYDX sinyali verdi

Salı günü 14 milyon dolar kıymetinde altcoin DYDX token’ının kilidi açıldı. Buna karşın, token’ın fiyatı kıymetini 2,12 dolar takviye düzeyinin üzerinde tutmayı başardı. Bu direnç, topluluğun dYdX’in 4. Versiyonunun benimsenmesi ve dYdX zincirine geçişi için oybirliğiyle verdiği dayanağa bağlanıyor. Kripto piyasası yapıcısı Wintermute tarafından ortaya atılan bu geçiş önerisi, şu anda hususla ilgili oylama yapan topluluk üyelerinden %100 onay aldı. Bu olumlu hava, daha büyük cüzdan adreslerinden gelen artan faaliyetle birlikte DYDX’in izafi gücüne katkıda bulundu.

Ulaş Utku Bozdoğan: Uçuş Zamanı! Bu 4 Altcoin Sinyali Verdi 1

Tipik olarak, token kilidini açma aktiflikleri, dolanımdaki arzın artması nedeniyle fiyatlar üzerinde aşağı istikametli baskıya yol açar. Lakin bu durumda, borsalardaki arz nispeten sabit kaldı. Ayrıyeten altcoin dYdX zincirine geçiş için güçlü bir takviye olduğunu gösteriyor. Sürüm 4’ün kabul edilmesi ve geçiş teklifi, token kilidinin açılmasına karşın DYDX için yükseliş görünümü yarattı. On-chain ölçümler, tokenin borsalardaki arzının değerli ölçüde artmadığını gösteriyor. Öteki taraftan satış baskısının azaldığını gösteriyor. Ayrıyeten, kıymetli cüzdan adresleri Haziran 2023 ortasından bu yana daima olarak DYDX biriktiriyor. Bu da olumlu fiyat eğilimlerini destekliyor. Sonuç olarak, kısa vadeli satış mümkünlüğü düşük görünüyor. Altcoin DYDX şu anda 2,14 dolardan süreç görüyor. Bu da geçtiğimiz hafta %9,51’lik bir artışı yansıtıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Uçuş Zamanı! Bu 4 Altcoin Sinyali Verdi 2

Altcoin PEPE yükseliş sinyali veriyor

Rug pull savlarına ve altcoin PEPE coin’i çevreleyen tenkitler var. Buna karşın, meme coin’i erken benimseyen bir kişi, fiyat sıçramasından çabucak evvel 951.000 dolar karşılığında 1,04 trilyon PEPE token satın alarak itimadını gösterdi. Bu, eski kurucu grup üyeleri tarafından 15 milyon dolarlık token hırsızlığı suçlamalarının ortasında geldi. Alıcı daha evvel 2,43 trilyon PEPE tokenı satın alarak 1,67 milyon dolar kâr elde etmişti. Ayrıyeten topluluktaki olumsuz havaya karşın yılmadı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Uçuş Zamanı! Bu 4 Altcoin Sinyali Verdi 3

İçeridekiler PEPE projesinden değerli ölçüde token çalmakla suçlandığından, bir rug pull argümanları gündeme geldi. Bu olay PEPE’nin fiyatında düşüşe yol açtı. Başka taraftan kripto etkileyicileri ve analistlerinden şüphecilik getirdi. Hatta kimileri altcoin için daha fazla fiyat düşüşü öngördü. Buna karşın, birinci alıcıların kıymetli ölçüde PEPE token biriktirmesi, projeye duydukları inanca işaret ediyor. Son güncelleme itibariyle, PEPE’nin fiyatı Binance’de 0,00000088 dolar düzeyinde.

Litecoin halving sonrası toparlanma aşamasında

Litecoin’in yarılanma sonrası potansiyel toparlanması, kripto ekosistemindeki iki kıymetli katalizör tarafından destekleniyor üzere görünüyor. Grayscale’in bilhassa spot Bitcoin borsa yatırım fonu (ETF) davası bağlamında ABD SEC’e karşı kazandığı son yasal zafer, Litecoin de dahil olmak üzere çeşitli kripto para üniteleri için yatırımcı hassaslığı üzerinde olumlu bir tesir yarattı. Bu zaferin Litecoin’in toparlanması için bir itici güç olması bekleniyor. Buna ek olarak, bir kripto ödeme işlemcisi olan BitPay’de Litecoin süreçlerindeki artış var. Ayrıyeten altcoin Litecoin’i bir yıldan uzun müddettir elinde tutan beş milyon adres var. Buna nazaran bu durum uzun vadeli LTC sahipleri ortasında artan itimada işaret ediyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Uçuş Zamanı! Bu 4 Altcoin Sinyali Verdi 4

Yaralama sonrası fiyat düşüşüne karşın, Litecoin şu anda Binance’de 67,77 dolardan süreç görüyor. Geçtiğimiz hafta sahiplerine %4,58’lik bir kar sağladı. Şu an itibariyle, Litecoin’in fiyatı geçtiğimiz yıl boyunca sahiplerine %21,54 bedel kazandırdı.

Altcoin Dogecoin artacak mı?

Altcoin Dogecoin (DOGE) son 24 saat içinde %5’lik bir fiyat artışı yaşadı. Ayrıyeten 1,88 milyon dolara varan short konumların tasfiyesiyle sonuçlandı. Bu artış, Grayscale ve SEC davasındaki olumlu gelişmelerin ve Elon Musk liderliğindeki toplumsal medya platformu X’in kripto ödemelerini başlatacağı haberinin akabinde geldi. Fiyatın potansiyel olarak %10 artarak 0,0723 dolara gelme ihtimali var. Ayrıyeten %5 düşerek 0,0625 dolar acil takviyesine gerileyecek. IntoTheBlock’un Küresel In/Out of the Money (GIOM) metriğinden elde edilen datalara nazaran, DOGE token sahiplerinin %52,04’ü şu anda ziyanla karşı karşıya.

Ulaş Utku Bozdoğan: Uçuş Zamanı! Bu 4 Altcoin Sinyali Verdi 5

Altcoin DOGE’nin fiyatındaki son yükseliş hareketi, ziyanı durdur buyruklarının isabet etmesi nedeniyle short konumların likidasyonunu tetikledi. Göreli Güç Göstergesi (RSI) şu anda 50’nin altında. Ayrıyeten boğalar ile ayılar ortasında bir açmaza işaret ediyor. Öbür taraftan Awesome Oscillator (AO) olumlu momentum gösteriyor. Bununla birlikte, AO’nun negatif kaldığı göz önüne alındığında, DOGE’nin fiyatının düşmesi için hala potansiyel var. Fiyat, 50 günlük Üstel Hareketli Ortalama’da (EMA) dirençle karşılaştı. Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda potansiyel olarak acil takviye düzeyine kadar düşme eğilimi gösterecek.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap