Üç Büyük Balina, Bu Altcoin’den Bol Bol Satın Aldı!

Üç Büyük Balina, Bu Altcoin’den Bol Bol Satın Aldı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Üç Büyük Balina, Bu Altcoin’den Bol Bol Satın Aldı!

Kripto para yatırımcıları, hangi altcoin birimini alacağına karar verirken büyük oyuncuların atılımlarını takip ediyor. “Balina” olarak isimlendirilen büyük cüzdan sahipleri, yaptıkları altcoin alımları ile daima toplumsal medyada gündem oluyor. Blockchain takipçileri, üç büyük balinanın yakın tarihte devasa ölçüde Shiba Inu (SHIB) aldığını tespit etti.

Etherscan bilgilerine nazaran bir kripto para balinası, yaklaşık 5 gün önde 4.2 trilyon adet SHIB satın aldı. Büyük cüzdan, latife temalı altcoin ünitesini bir mühlet sonra farklı ölçülerde öteki adreslere taşıdı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Üç Büyük Balina, Bu Altcoin’den Bol Bol Satın Aldı! 1

Kripto takipçileri, öteki 2 balina adresin de emsal ölçülerde coin satın aldığını ve diğer yerlere taşıdığını ortaya koydu.

Araştırmacılar, kelam konusu cüzdanların dolaylı olarak Coinbase borsası ile teması olduğunu tespit etti. Bu durum, kelam konusu süreçlerin bir yatırımdan çok borsanın rutin transfer testlerine aracı olmuş olabileceği yorumlarına yol açıyor.

Shiba Inu (SHIB) Fiyatı

Köpek temalı kripto para ünitesi, Elon Musk ilişkili spekülasyonlar nedeniyle son devirde güzel performansıyla dikkat çekiyor. Haziran ayının ortasında ,655$ düzeyinde mahallî taban yapan SHIB, günümüze kadar %25 paha kazandı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Üç Büyük Balina, Bu Altcoin’den Bol Bol Satın Aldı! 2Shiba Inu (SHIB) grafiği.

Kriptosevelerin yakından takip ettiği altcoin an itibariyle ,822$ düzeyinde süreç görüyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap