Türklerin Sepetindeki Altcoin, Güney Kore Deviyle Ortak Oldu!

Türklerin Sepetindeki Altcoin, Güney Kore Deviyle Ortak Oldu!

Paylaş
BTC Piyasası: Türklerin Sepetindeki Altcoin, Güney Kore Deviyle Ortak Oldu!

Güney Kore’nin önde gelen telekomünikasyon şirketi SK Telecom bugün altcoin dünyasında değerli bir adım attı. Buna nazaran, Web3 ekosistemini geliştirmek için Polygon ile stratejik bir iştirake girdi. Bu işbirliği sayesinde Polygon entegrasyonu, ölçeklenebilirlik ve NFT ticaretine odaklanma kelam konusu olacak. Ayrıyeten SK Telecom’un NFT piyasasına ve Web3 cüzdanına genişlemesi sağlanacak. Ayrıntılara bakalım.

SK Telecom ve altcoin Polygon Web3 sinerjisini güçlendiriyor

Güney Kore’nin en büyük telekomünikasyon şirketi olan SK Telecom’dan haber var. Web3 yeteneklerini geliştirmek için Ethereum’un kıymetli bir rakibi olan altcoin Polygon (MATIC) ile çığır açan bir işbirliği yaptığını duyurdu. Polygon Labs, sağlam bir Web3 ekosistemi geliştirmek için SK Telecom ile güçlerini birleştirecek. Ayrıyeten internetin bir sonraki çağını yönlendirmek için yenilikçi tahliller sunacak.

BTC Piyasası: Türklerin Sepetindeki Altcoin, Güney Kore Deviyle Ortak Oldu! 1

Bu paydaşlığın en kıymetli sonuçlarından biri de altcoin Polygon dayanağı. Bu takviyeyle SK Telecom’un NFT pazaryeri TopPort’a entegrasyonu. Bu entegrasyon, TopPort’ta Polygon tabanlı NFT’ler oluşturmayı ve birebir vakitte Polygon’un kapsamlı ekosistemindeki tüm NFT platformlarında ölçeklenebilirliği kolaylaştırmayı vaat ediyor. Bu atılım, NFT oluşturma, ticaret ve erişilebilirlikte yeni boyutların kilidini açmayı amaçlıyor.

Web3 cüzdanı güçlendiriliyor

SK Telecom, yıl sonuna kadar piyasaya sürülmesi planlanan altcoin Polygon entegrasyonunu dahil edecek. Ayrıyeten Web3 cüzdanını zenginleştirmeye hazırlanıyor. Öteki taraftan bu cüzdan, kullanıcıların NFT ticaretine sıkıntısız bir biçimde katılmalarını sağlıyor. Böylelikle gelişen dijital iktisada iştiraklerini genişletiyor. Bu atak, SK Telecom’un kullanıcılara Web3’ün ethosuna uygun kullanıcı dostu araçlar sunma taahhüdüyle uyumlu.

BTC Piyasası: Türklerin Sepetindeki Altcoin, Güney Kore Deviyle Ortak Oldu! 2

Teknik entegrasyonun ötesinde, paydaşlık çığır açan Web3 teşebbüslerinin işbirliğine dayalı olarak araştırılmasını teşvik edecek. Her iki kuruluş da internet ortamını tekrar tanımlayan dönüştürücü projeleri etkin olarak destekleyecek. Ayrıyeten kuluçkaya yatıracak. Altcoin Polygon Labs’ın yatırım kolu Polygon Ventures, SK Telecom tarafından önerilen projelere yatırım yapmaya hazırlanıyor. Başka taraftan inovasyonu teşvik etme konusundaki ortak kararlılığı gösteriyor.

Web3 vizyoner perspektifi

Altcoin Polygon Labs CEO’su Marc Boiron, Web3‘ün yaygın olarak benimsenmesinin önünü açma konusundaki kararlılıklarını vurguluyor. Boiron, SK Telecom ile stratejik iştirakin değerine bakıyor. Web3 hizmetlerini daha geniş bir kullanıcı tabanı için daha erişilebilir ve alımlı hale getirme ve klâsik dijital tecrübelerin hudutlarını aşma konusunda değerli bir kilometre taşına işaret ettiğini belirtiyor.

BTC Piyasası: Türklerin Sepetindeki Altcoin, Güney Kore Deviyle Ortak Oldu! 3

Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda şu anda 0,617 dolardan süreç gören altcoin Polygon (MATIC), son vakitlerde fiyat dalgalanmalarına şahit oldu. Token son 30 günde %18,6’lık bir düşüş yaşadı. Lakin, Polygon büyük iştirakler kurmaya devam ediyor. Bu işbirliği, Polygon’un MATIC’ten POL tokenine geçişinin yanı sıra tokenleştirmeyi tekrar tanımlama ve stratejik ittifakları garanti altına alma uğraşları ışığında özel bir ehemmiyete sahip.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap