Türklerin Radarındaki Altcoin Tarih Verdi: Fiyatı Ateşledi!

Türklerin Radarındaki Altcoin Tarih Verdi: Fiyatı Ateşledi!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Türklerin Radarındaki Altcoin Tarih Verdi: Fiyatı Ateşledi!

Kripto para piyasası hafta sonuna yatay bir seyirle ilerliyor. Önder kripto Bitcoin 26 bin doların üzerinde kalmayı başaramadı ve yine bu düzeyin aşağısına kaydı. Önder altcoin ile neredeyse Bitcoin’e paralel hareket ediyor. Bununla birlikte Türk kripto yatırımcılarının ilgi gösterdiği bir altcoin gizemli paylaşımın akabinde bir sıçrama yaptı.

Gizemli paylaşım sonrası altcoin fiyatı uçuşa geçti!

Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasa bir ileri bir geri hareket ediyor. Olumlu bir haber biraz canlılık katarken, karşıt bir rüzgar işleri bozuyor. Buna Grayscale’in SEC karşısındaki zaferi ve akabinde SEC’in karşı atılımı ile şahit olduk. Başkan kripto para Bitcoin 28 bin doların üzerine çıktıktan sonra yine 25 bin dolar düzeylerine geri döndü. Birden fazla büyük altcoin de misal hareketler sergiledi. Bununla birlikte kimileri piyasadan ayrışmayı başarıyor. Bunlardan birisi de elbet Türk kripto yatırımcılarının ilgi alanında olan Zignaly (ZIG)

Zignaly’nin (ZIG) bugünkü hareketinde yapmış olduğu gizemli bir paylaşım tesirli oldu. Altcoin projesinin grubu, Zignaly’nin resmi X hesabından enteresan bir görüntü paylaştı. Takım, paylaşımlarında bir tarihe işaret ediyor ve ‘takvimlerinizi işaretleyin’ diyor.

Haberin akabinde altcoin fiyatı yükselişe geçti. Basın vaktinde ZIG, günlük bazda %16’nın üzerinde artış kaydetti. Token, haftalık ve aylık vakit dilimlerinde de yüksek karlar elde etti. Bu doğrultuda ZIG, haftalık %88 ve aylık %141’in üzerinde paha kazandı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Türklerin Radarındaki Altcoin Tarih Verdi: Fiyatı Ateşledi! 1ZIG günlük fiyat grafiği. Kaynak: CoinGecko

Nedir bu Zignaly (ZIG) ve ne işe fayda?

Zignaly, kullanıcıdan çok girdi talep etmeden alım satım komutlarını yürütmek için bir traderı temsil ederek manuel alım satım süreçlerini kolaylaştırmak için otomatik alım satım botları kullanan Kripto Para Üniteleri için bir Ticaret Platformu. Bu altcoin projesi, kullanıcıların harici sinyallere dayalı konumlar açmasına imkan veriyor. Ayrıyeten, bunları genel yahut ferdi parametrelere dayalı olarak kapatmasına imkan tanıyor.

Sermaye, ticaret bilgisi ve vakti içeren ticaretin temel ihtiyaçları, her potansiyel kripto para ünitesi traderının buyruğunda basitçe olmayabilir. Bu nedenle, ticaret botları olarak da isimlendirilen otomatik ticaret bilgisayar programlarına duyulan muhtaçlık ortaya çıktı. İşte altcoin projesi Zignaly burada devreye giriyor. Kullanıcıların harici sinyal sağlayıcıların yardımıyla otomatik olarak süreç yapmasına imkan tanıyor. Kullanıcıların ayrıyeten, sigorta protokolü tokenı ZIG’in yardımıyla ticaret stratejisini oluşturmak için ticaret terminalini kullanmaları mümkün.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap