Türklerin Favori Metaverse Coin’i, Polygon’a Geçiyor!

Türklerin Favori Metaverse Coin’i, Polygon’a Geçiyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Türklerin Favori Metaverse Coin’i, Polygon’a Geçiyor!

Ethereum tabanlı metaverse coin OVR (OVR), Polygon’a iki aşamalı geçişinin ilk aşamasını başarıyla tamamladı. İkinci aşama Şubat ayında devreye alınacak ve yeni yetenekler eklenecek. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

Metaverse coin OVR, Ethereum ağından ayrılıyor

OVR, Polygon ağına geçiş sürecini Ocak ayının ilk günlerinde başlattı. Tamamlanan ilk adımla beraber Merkle Proof ve Minting fonksiyonları Polygon’a taşındı ve artık düşük ücretlerle NFT oluşturulabiliyor. Ayrıca OVR, mevcut Ethereum ve BSC ödemelerine Polygon ağ ödemelerinin eklendiğini de duyurdu. Kullanıcılara böylece metaverse için daha yüksek ölçeklenebilirlik sağlanırken işlem ücretleri büyük ölçüde azaltılacak. Şirketin Polygon tercihi ağın ekonomik ve hızlı işlem yeteneklerinden kaynaklanıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Türklerin Favori Metaverse Coin’i, Polygon’a Geçiyor! 1

Ethereum, akıllı sözleşmeler konusunda piyasa lideri olabilir, ancak aşırı kalabalık ve sık tıkanan bir ağ. Ethereum ağındaki yüksek talep, ağın büyümesine uyum sağlamak için düzgün bir şekilde ölçeklendirilememesiyle birleştiğinde, piyasadaki en büyük ölçeklenebilirlik ve ücret sorunlarına yol açıyor. Polygon tarafında, işlem ücretleri gibi NFT mint ücretleri de daha ekonomik. OVR kullanıcıları, Ethereum ağına kıyasla Polygon ağında OVRLand’lerini ucuza oluşturabiliyor. Bu özellik şu anda yayında ve OVRLand kullanıcıları bunları, şimdilik yalnızca OpenSea üzerinde satılabilen Polygon Blockchain’de NFT olarak oluşturabilir. Şubat ayında tamamlanan ikinci aşamayla, OVRLand’lerin toplu basımı (mint), Ethereum-Polygon NFT köprüsü ve tamamen merkezi olmayan bir ikincil pazar gibi daha da yeni yeteneklerle gelecek.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap