Türklerin Favori Metaverse Coini Dev İştirak Duyurdu!

Türklerin Favori Metaverse Coini Dev İştirak Duyurdu!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Türklerin Favori Metaverse Coini Dev İştirak Duyurdu!

Küresel çapta ilgi gören oyna-kazan Blockchain oyunu Axie Infinity’nin gerisindeki takım, yeni bir paydaşlık duyurdu. Son işbirliği anime severlere hitap ediyor ve metaverse coin piyasasındaki gelişimini vurguluyor.

Sky Mavis, CyberKongz ile güçlerini birleştirdi

Axie Infinity’nin ardındaki vizyon sahibi grup Sky Mavis, Web3 dünyasında çığır açan bir işbirliğiyle gündemde. Şirket, Genkai NFT’yi tanıtmak için büyük bir NFT projesi olan CyberKongz ile güçlerini birleştirdi. Bu paydaşlık, her iki şirket için de oyun ortamında ihtilal yaratmaya yönelik hevese işaret ediyor. Ayrıyeten, derin varlık likiditesini ve topluluğa ilişkin protokolleri teşvik eden bir oyun ekosistemi yaratmaya çalışan heyecan verici bir adımı temsil ediyor.

Sky Mavis ve CyberKongz ortasındaki iş birliği, Genkai NFT’nin Mavis platformunda piyasaya sürülmesini hedefliyor. CyberKongz NFT serisinin bir sonraki baskısı olarak bilinen bu anime esintili sanat koleksiyonu, hem meraklıları hem de koleksiyonerleri cezbedecek. Genkai’nin mint kademesi, 27 Temmuz 2023’da gerçekleşecek. Mavis Market aracılığıyla 4.000 Genkais ve Ethereum üzerinde ek 16.000 NFT satışla çıkacak.

Kutlamanın bir kesimi olarak Sky Mavis, her Mystic Axie sahibine Mystic Axie başına bir Genkai NFT veriyor. Bu uygulama sadık kullanıcı tabanına özel mükafatları içeriyor. Ayrıyeten, tüm Ethereum üzerinden Genkai satın alanlar, gelecekte Ronin’e geçme seçeneğine sahip olacaklar.

Kurucular, metaverse coin piyasasının geleceğini vurguladı

CyberKongz’un kurucusu ve sanatkarı Myoo’ya nazaran paydaşlık, kullanıcı tabanlarını genişletirken oyun ekosistemlerini desteklemek için fırsat sunuyor. Genkai’nin tanıtımı, Güneydoğu Asya ve Japonyo’ya genişletmeyi hedefleyen CyberKongz için kritik bir anı temsil ediyor. Ek olarak CyberKongz, Web3 IP’de oyunlaştırılmış bir biçimde ihtilal yaratma tezli gayesiyle Genkai’yi içeren yenilikçi bir oyun geliştirmek için Ronin ile işbirliği yapıyor.

Genkai’nin mint sürecindeki başarısı, CyberKongz’un ERC-721x akıllı kontratları kullanmasıyla ilişkilidir. Bu en son teknoloji, Blockchain oyun protokolleri için süreçleri kolaylaştırıyor. Ayrıyeten, kullanıcılar için sıkıntısız ve inançlı bir tecrübe sağlıyor. Bilhassa ERC-721x akıllı mukavelesi, NFT’lerin kilitliyken mükafatları biriktirmesine müsaade verir. Bu esnada, varlıkları yetkisiz hareketlerden koruyarak “stakesiz staking” sağlar.

Ulaş Utku Bozdoğan: Türklerin Favori Metaverse Coini Dev İştirak Duyurdu! 1

Sky Mavis ve CyberKongz ortasındaki paydaşlık, Sky Mavis’in Ronin’i Blockchain oyunları için sanayi standardı haline getirme vizyonuyla uyumlu. Sky Mavis, CyberKongz üzere önde gelen bir NFT projesiyle iş birliği yapıyor. Bu atılım, ortak bir kullanıcı tabanını ve topluluğa ilişkin protokolleri destekliyor. Tıpkı vakitte, eşsiz varlık likiditesi üreten dinamik bir oyun ekosistemi yaratmayı amaçlıyor.

Axie Infinity (AXS), 2021’de metaverse coin piyasasına liderlik etti

Axie Infinity’nin çığır açan başarısı ve CyberKongz’un 2021’deki mint aktifliği sırasında yalnızca beş saat içinde 4 milyon dolar pahasında ETH yakma başarısı, Blockchain oyunlarının ve NFT alanının muazzam potansiyelinin ispatıdır. 2021’den bu yana, uyun sanayisi düşe kalka gelişimini sürdürdü. Bunun üzere paydaşlıklar elbet oyun ve kripto para sahipliğinin geleceğini şekillendiriyor. Btcpiyasasi.com olarak CyberKongz’un 2022’deki performansını bu yazıda raporlamıştık.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap