Türklerin de Aldığı Metaverse Coin Dev Yatırımı Duyurdu!

Türklerin de Aldığı Metaverse Coin Dev Yatırımı Duyurdu!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Türklerin de Aldığı Metaverse Coin Dev Yatırımı Duyurdu!

Popüler bir metaverse coin ve oyunun ardındaki şirket olan Animoca Brands, 30 milyon dolarlık yatırım müjdeledi. Kelam konusu yatırım, bilhassa NFT hizmetlerine ve yeni bir uygulamaya ayrılacak.

Animoca Brands’ten 30 milyon dolarlık stratejik yatırım

Sandbox’un (SAND) gerisindeki firma olan Animoca Brands, kripto ödemeler uygulaması olan Hi’ya 30 milyon dolarlık yatırımını duyurdu. Hong Kong merkezli Animoca Brands, oyun ve dijital varlıklar alanında faaliyet gösteren kıymetli bir şirkettir. Hi ise kripto ödemeler için bir platform olarak hizmet veriyor.

Yatırımın temel gayesi, Hi’nin büyümesini ve gelişimini desteklemek. Animoca Brands, Hi’nin potansiyelini artırmayı ve kripto ödemeler alanında daha fazla yenilik ve genişleme sağlamayı hedefliyor. Bu yatırımın, kripto ödeme tahlillerinin benimsenmesi ve kullanımının teşvik edilmesine kıymetli katkısı olacak.

Kripto ödeme platformu Hi’nin geleceği, Animoca Brands’ın bu değerli yatırımıyla dayanak buluyor. Yatırım ayrıyeten, kripto ödemeler dalında yeni fırsatların ortaya çıkmasına da öncülük edecek. Her iki şirket de, kullanıcıların inançlı ve süratli bir formda ödeme yapmasını kolaylaştıran ödeme tahlilleriyle kripto kabulüne önemli katkılar sağlıyor.

Basın açıklamaları

Animoca Brands’in kurucu ortağı ve idare konseyi lideri Yat Siu, hi uygulamasıyla daha fazla işbirliği gözlediklerini paylaştı:

Fiat ve kripto para dünyaları ortasındaki uçurumu kapatmaya kendini adamış olan hi’ye yatırım yapmayı ve onunla ortak olmayı dört gözle bekliyoruz. Bu paydaşlığın bir modülü olarak, daha geniş Web3 ekosistemi için olumlu tesir sağlamak hedefiyle hi Uygulaması ve hi Protokolünün daima geliştirilmesinde hi ile işbirliği yapacağız.

Ulaş Utku Bozdoğan: Türklerin de Aldığı Metaverse Coin Dev Yatırımı Duyurdu! 1

Ortaklık hakkında yorum yapan hi’nin kurucu ortağı Sean Rach, şunları kaydetti:

Hi, bilhassa Web3 şirketlerinin birinci ve en kıymetli olanlarını destekleme konusundaki tecrübesi nedeniyle Animoca Brands ile yakın bir biçimde çalışmaktan gurur duyuyor. Animoca Brands ile işbirliği yaparak, hi eserleri ve hizmetlerinin benimsenmesini artırabileceğiz ve Blockchain teknolojisinin kitleler tarafından benimsenmesine katkıda bulunacağız.

Hi hakkında

2022’de, 1 milyon KYC’li kullanıcıyla 3. 5 milyondan fazla kullanıcıyı bir ortaya getiren Hi, Mastercard tarafından desteklenmektedir. Daha evvel şirket, Mastercard dayanaklı NFT avatar özelleştirme özelliğine sahip dünyanın birinci banka kartını duyurdu. Birinci kartların 2023’ün 3. Çeyreğinde piyasaya sürülmesiyle, kart sahipleri banka kartlarının ön yüzünü sahip oldukları NFT avatarıyla kişiselleştirebilecek. Ayrıyeten, dünya çapında 90 milyondan fazla yerde fiat ve dijital para ünitelerini harcayabilecekler.

Metaverse coin öncüsü Animoca Brands hakkında

Animoca Brands, dijital mülkiyet haklarını geliştirmek için çalışan dijital cümbüş, Blockchain ve oyunlaştırmada önderdir. Bilhassa yeni metaverse platformlarının kurulmasına misyon alır. Sandbox’un (SAND) ardındaki firma olan Animoca Brands, çeşitli üstün projeler ve markalarla çalışıyor:

  • Oyunlar: The Sandbox, Phantom Galaxies, Life Beyond, Crazy Kings
  • Markalar: Disney, WWE, Snoop Dogg, The Walking Dead
  • Web3 yatırımları: Colossal, Axie Infinity, OpenSea, Dapper Labs (NBA Top Shot), Yield Guild Games, Harmony. Ayrıyeten Alien Worlds ve Star Atlas üzere tanınan oyunlarda portföyünde yer alıyor.
  • Son olarak, Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere şirket, Şubat ayında elektronik imza platformu olan EthSign’a açıklanmayan bir ölçü yatırım yaptı.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap