Türklerin Çokça Aldığı Altcoin ‘Günün Kripto Parası’ Oldu!

Türklerin Çokça Aldığı Altcoin ‘Günün Kripto Parası’ Oldu!

Paylaş
BTC Piyasası: Türklerin Çokça Aldığı Altcoin ‘Günün Kripto Parası’ Oldu!

Türkiye’de de epey dikkat çeken altcoin Shiba Inu, LunarCrush’ta “Günün Kripto Parası” unvanını aldı.  Böylece, bazılarına nazaran, kıymetini bir kere daha kanıtladı. İşte detaylar…

Popüler altcoin SHIB, “günün kripto parası” oldu

Ünlü finansal toplumsal medya tahlil platformu LunarCrush, Shiba Inu’ya itibarlı “Günün Coin’i” unvanını verdi. Bu unvan, SHIB’in toplumsal aktifliğini ve piyasadaki performansını gösteren bir dizi etkileyici ölçümle birlikte geliyor. LunarCrush tarafından yakın vakitte yapılan değerlendirmede SHIB, yüzde 45’lik harikulâde bir Galaxy Puanı elde etti. Kapsamlı değerlendirmede token’ın fiyat puanı, son 24 saatteki toplumsal tesir puanı, ortalama hassaslık ve korelasyon sıralaması üzere faktörler dikkate alındı.

Buna ek olarak Shiba Inu, LunarCrush’ın AltRank’ında son 24 saat içinde bedellendirilen 4.389 ana akım varlık ortasında 434. sırada yer aldı. Bu kayda bedel muvaffakiyet, SHIB’nin genel gücünün ve daha geniş kripto para ekosistemindeki tesirinin altını çiziyor. Bununla birlikte, Shiba Inu’nun son muvaffakiyetinin en dikkat cazip tarafı toplumsal iştirakinde yatıyor. SHIB, 24 saat içinde toplam 146,08 milyon toplumsal etkileşime şahit oldu. Token ayrıyeten bu mühlet zarfında şaşırtan bir halde 11,06 bin toplumsal mention aldı. Bu seviyedeki toplumsal etkileşim, token yakımlarının yarattığı heyecana atfedilmekte. Ayrıyeten Shibarium Beta ağı Puppynet’in muvaffakiyetlerinin tesiri de yadsınamaz.

Shiba Inu’nun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama bu gelişmeyi sevinçle karşıladı. Twitter’a girdi ve haberi kolay lakin tesirli bir başlıkla, yalnızda “WOOF” diyerek paylaştı. Btcpiyasasi.com olarak da bildirdiğimiz üzere, LunarCrush, ticaret platformu LunarCrush Trade’e Shiba Inu için takviye ekledi.

1.74 milyar SHIB yakımı gerçekleşti

Bu sırada, Shibburn.com, Shiba Inu topluluğunun son yedi gün içinde 20 başka süreçle 1.74 milyar SHIB’i yaktığını ortaya koydu. Son sayı, Shiba Inu’nun yakım oranında, on dokuz farklı süreçle toplam 3.98 milyar SHIB’in imha edildiği bir evvelki haftaya nazaran yüzde 69,48’lik kayda paha bir düşüş gösteriyor. En çok yakım gerçekleştiren hesapların başında Blaze Token geldi. Blaze, 8 mayısta tek bir süreçte 1.69 milyar SHIB’i dolanımdan kaldırdı. Birebir tarihte SHIB Harika Store, 10.45 milyon SHIB’i sirkülasyondan kaldırdı.

Gizemli bir cüzdan ise yaklaşık bir gün evvel 1.42 milyon SHIB’i yakım adresine aktardı. Cüzdan, buna karşın, hala 2.96 milyon dolar bedelinde SHIB’e sahip.  Geçen hafta şahit olunan yakım faaliyetine karşın, Shiba Inu’nun fiyatı son yedi gün içinde yüzde 6,6’lık bir düşüş yaşayarak toparlanma uğraşı veriyor.

BTC Piyasası: Türklerin Çokça Aldığı Altcoin ‘Günün Kripto Parası’ Oldu! 1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap