Türk Kripto Analisti 3 Altcoin İsmi Verdi: Radarınıza Alın!

Türk Kripto Analisti 3 Altcoin İsmi Verdi: Radarınıza Alın!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Türk Kripto Analisti 3 Altcoin İsmi Verdi: Radarınıza Alın!

Kripto para piyasası hafif düşüş seyrinde yol alıyor. Başkan kripto Bitcoin kritik 26 bin dolar düzeyini kaybetti. Birçok altcoin de yükseliş momentumundan mahrum bir formda süreç görüyor. Bu sakin piyasa ortamında bir Türk kripto para analisti, kurumsal talep bölgesinde olduğunu söyleyerek, takipçilerinin radarlarına alması için 3 altcoin ismi verdi.

Analistin radarındaki birinci altcoin: RIF

Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasada istisnalar dışında bir vefat sessizliği var. Bitcoin 25 bin doların üzerinde kalmak için gayret ediyor. Öbür tarafta büyük altcoin projeleri hafif düşüşle süreç görüyor. Belirsizliğin hakim olduğu bu ortamda ‘Only a Trader’ takma isimli bir analist, 3 altcoin’in kurumsal talep bölgesinde olduğunu söylüyor. Analist, paylaştığı grafiklerde ilgili altcoin’leri Bitcoin (BTC) paritesinde takip ediyor.

Analistin izlediği birinci altcoin Rootstock Infrastructure Framework (RIF), erişilebilir DeFi eserleri oluşturmayı kolaylaştıran açık kaynaklı, merkezi olmayan araçlar ve teknolojiler sunan bir proje. Bu proje sayesinde lokal para ünitesi açma/kapama rampaları ile dünyanın her yerine para göndermek mümkün.

Ulaş Utku Bozdoğan: Türk Kripto Analisti 3 Altcoin İsmi Verdi: Radarınıza Alın! 1RIF fiyat grafiği. Kaynak: Only a Trader / X

Altcoin fiyatı basın vaktinde 0,071289 dolar düzeyinde. Ayrıyeten RIF 24 saatlik 452.399 dolar süreç hacmine sahip. Bu ortada, son 24 saatte RIF fiyatı %0,42% düştü. Mevcut durumda RIF’in kripto para sıralaması 275. Altcoin’in toplam piyasa bedeli ise 70.339.146 dolar.

Analist ikinci olarak Audius (AUDIO) takip ediyor

Audius, başlangıçta POA ağı üzerine inşa edilmiş, lakin şu anda Solana üzerinde yaşayan merkezi olmayan bir müzik akışı protokolü. Proje, mahallî AUDIO tokenı tarafından desteklenen platformu aracılığıyla sanatkarların, hayranların ve node operatörlerinin çıkarlarını gözetmeyi amaçlıyor. Şu anda Audius, haftalık trend listelerinde yer almak üzere mükafatlar aracılığıyla içerik oluşturucuları ödüllendiriyor. Gelecekte, sanatkarların fiyatlı içerik sunması için stablecoin’lerin yanı sıra hayranlara özel içeriğe erişme imkanı veren ve potansiyel olarak Rally üzere platformlarla işbirliği yapan sanatçı tokenlerini entegre etmeyi planlıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Türk Kripto Analisti 3 Altcoin İsmi Verdi: Radarınıza Alın! 2AUDIO fiyat grafiği. Kaynak: Only a Trader / X

Altcoin fiyatı 0,152973 dolar ve 24 saatlik 5.178.139 dolar süreç hacmine sahip. Token son 24 saatte %0,50 düştü. AUDIO’nun mevcut CoinMarketCap sıralaması 142. Toplam piyasa bedeli ise 170.304.476 dolar.

Analistin radarındaki son altcoin: IoTeX (IOTX)

IoTeX 2017’de açık kaynaklı bir proje olarak başladı. Maksadı makineler için açık ekonomiyi güçlendirmek olan merkezi olmayan bir platform inşa etti. Bu, insanların ve makinelerin garantili inanç, özgür irade ve uygun halde tasarlanmış ekonomik teşvikler altında etkileşime girebileceği açık bir ekosistem.

Ulaş Utku Bozdoğan: Türk Kripto Analisti 3 Altcoin İsmi Verdi: Radarınıza Alın! 3IOTX fiyat grafiği. Kaynak: Only a Trader / X

Altcoin fiyatı basın vaktinde 0,014168 dolar. Ayrıyeten, 24 saatlik 2.986.022 dolar süreç hacmine sahip. Bu arda, token son 24 saatte %0,55% düştü. Altcoinin mevcut CoinMarketCap sıralaması 163. Toplam piyasa pahası ise 133.810.651 dolar.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap