Türk Analist: Bu 48 Altcoin Keskin Artışlar Görebilir!

Türk Analist: Bu 48 Altcoin Keskin Artışlar Görebilir!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Türk Analist: Bu 48 Altcoin Keskin Artışlar Görebilir!

Bitcoin ve altcoin analistleri, kripto para piyasasında çok değerli bir rol oynamakta. Ayrıyeten, yatırımcılar ve traderlar için kilit yorumcular ve rehberler olarak hareket etmektedir. Kripto para üniteleri son derece değişkendir. Bu nedenle teknolojik gelişmeler, mevzuat değişiklikleri, piyasa hassaslığı ve makroekonomik olaylar üzere sayısız faktörden etkilenmektedir.

Karmaşık ortamda analistler

Bu karmaşık ortamda analistler uzmanlıklarını kullanarak dataları, trendleri ve haberleri tahlil eder. Ayrıyeten piyasanın davranışına ait pahalı içgörüler sağlar. Bu faktörleri yorumlama ve anlamlandırma marifetleri, yatırımcıların şuurlu kararlar almasına, riski yönetmesine ve potansiyel fırsatlardan yararlanmasına yardımcı olur. Analistler, kapsamlı araştırmalar yaparak ve çeşitli analitik araçlar kullanarak kripto para dinamiklerinin daha yeterli anlaşılmasına katkıda bulunurlar. Öbür taraftan daha şuurlu ve rasyonel bir piyasayı teşvik ederler.

Ulaş Utku Bozdoğan: Türk Analist: Bu 48 Altcoin Keskin Artışlar Görebilir! 1

Kripto para piyasası mega boğa dönemine hazırlanıyor. Öteki taraftan, yatırımcılar hevesle kıymetli fiyat artışları yaşayabilecek kriptolar arıyor. Birçok yatırımcı yüksek piyasa kıymetlerine sahip altcoinlere odaklanma eğiliminde. Lakin, yaklaşan boğa koşusunun gerçek yıldızları daha düşük piyasa bedellerine sahip olanlar olabilir.

Düşük piyasa bedeline sahip altcoin kümesinin potansiyeli

Önceki mega boğa döngüleri sırasında, görünüşte daha zayıf projelere sahip kriptolar bile muazzam bir büyümeye şahit oldu. Tarihî olarak, bu cins yükseliş devirlerinde hiçbir altcoin bedelinin altında kalmamıştır.

Ulaş Utku Bozdoğan: Türk Analist: Bu 48 Altcoin Keskin Artışlar Görebilir! 2

Türk kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği ünlü kripto uzmanı “General”, piyasa pahası daha düşük olan altcoinlerin potansiyeline vurgu yapıyor. General, bu coinlerin çok daha büyük yararlar elde etme potansiyeline sahip olduğuna inanıyor.

General’in altcoin piyasa hacimlerine bakış açısı

Yakın tarihli bir Twitter gönderisinde General, piyasa hacimlerinin doygunluk noktasına ulaştığını öne sürüyor. Buna nazaran, piyasa pahasına nazaran birinci 20 yahut 40’taki altcoinlerin değerini sorguladı. General’e nazaran, Bitcoin’in piyasadaki hakimiyeti azalmaya devam ediyor. Bu da altcoinlerin canlanmasına işaret ediyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Türk Analist: Bu 48 Altcoin Keskin Artışlar Görebilir! 3

Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda General, mümkün altcoin dönemi boyunca büyük fiyat artışları yaşayabileceğine inandığı bir altcoin listesinin altını çizdi. Liste şunları içeriyor:

VINU, ELON, KLV, ATLAS, STARL, ARV, SPA, BOBA, FITFI, VOLT, STRM, BTRST, STARL, CGPT, SCLP, DAO, LOVELY, ASM, REVV, ABBC, SLIM, SIS, MONG, WOJAK, PBR, TURBO, CRU, HAM, BEPRO, HAI, LADYS, PRQ, UFO, VELO, OPUL, RACA, CEEK, LOOKS, XCN, GARI, CQT, POLIS, SOLO, SAMO, LIME, LIKE, DEP ve GRV “

Mega boğa dönemi yaklaşıyor. Buna nazaran yatırımcılara piyasa bedeli daha düşük olan kriptolara göz kulak olmaları tavsiye ediliyor. Çünkü bu kripto para üniteleri kıymetli karların anahtarı olacak. Üst sıralarda yer alan altcoinler çoklukla büyük ilgi görse de, piyasadaki güçsüzler yaklaşan yükseliş devrinde parlayacaktır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap