Tron Kurucusu Bu Altcoin’i Patlattı! Nedeni Belirsiz…

Tron Kurucusu Bu Altcoin’i Patlattı! Nedeni Belirsiz…

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Tron Kurucusu Bu Altcoin’i Patlattı! Nedeni Belirsiz…

Tron kurucusu Justin Sun, geçtiğimiz saatlerde kendi cüzdanından 815 milyon TUSD bastı. Milyonluk fonu, Tron tabanlı bir altcoin projesine aktardı. Altcoin TVL’de patlama yaşarken, Sun art planı aydınlatıyor.

Bu altcoin, Tron kurucusunun 815 milyon TUSD basmasının akabinde sıçradı

Merkezsiz kredi protokolü JustLend, bugün Kilitli Toplam Bedelde (TVL) kayda paha bir artış kaydetti. Bu da net bir halde yeni sermaye girişinin göstergesiydi. Arkham Intelligence, ilgili adresi Tron’un kurucusu Justin Sun ile ilişkilendiriyor.

Bu esnada JustLend, Justin Sun’a bağlı bir süreçte 815 TUSD’ye (815 milyon dolar) ulaşan yeni bir sermaye girişi kaydetti. TRON yöneticisi, süreçlerin şahsî olduğunu ve kripto borsası HTX ile ilgisi olmadığını açıkladı.

JustLend TVL’de fırladı

Justin Sun’ın adresi bugün 815 milyon TUSD bastı. Bu paranın yerini sonunda WSTUSDT aldı ve JustLend’e yatırıldı. JustLend TVL son 24 saatte %21,5 arttı. Sun, süreçlerin kendisine ilişkin olduğunu ve HTX’in işiyle hiçbir ilgisi olmadığını sav etti. Süreç JustLend TVL’yi %21,5 fırlattı ve DeFillama toplam pahası 4,564 milyar dolara kilitledi.

Ulaş Utku Bozdoğan: Tron Kurucusu Bu Altcoin’i Patlattı! Nedeni Belirsiz… 1

JustLend, TRON varlıklarının arz ve talebi tarafından denetim edilen bir algoritma kullanılarak hesaplanan faiz oranlarıyla fon havuzları oluşturmayı amaçlayan, TRON takviyeli bir kripto para piyasası protokolüdür.

Tron ağı birden fazla sıcak gelişmeyle gündemde

Bu ortada polis, Huobi Wallet’ın (şimdiki ismi iToken) eski bir çalışanını, kullanıcı bilgilerini sızdıran bir Truva atı virüsü tasarlayıp dağıttığı argümanıyla araştırıyor.

Daha genel manada Truva atı virüsü, iToken’in anımsatıcılarını ve özel anahtarlarını tehlikeye attı. M-cüzdan, kripto paralar için inançlı saklama sunma konusundaki muvaffakiyet geçmişiyle güçlü bir üne sahip. İhlali bildiren iToken, “fonların etkilenmediğini” ileri sürdü. Soruşturmalar devam ederken bile güvenlik parametrelerinin güçlendirildiğini ekledi.

Rapor, Huobi’nin 10. yılını kutlamak maksadıyla HTX olarak tekrar markalaşmasından sadece birkaç gün sonra geldi. Tekrar isimlendirme, Huobi için “H”, TRON için “T” ve takas için “X” manasına geliyor. Değerli bir biçimde, X birebir vakitte Roma sayılarıyla 10’u temsil ediyor. Borsanın 10. yıl dönümüne inanç katıyor.

Huobi tekrar markalaşıyor

Yeniden markalamayla ilgili yapılan açıklamada borsa, hem bölgesel hem de global olarak daha uygun beklentiler sunan yeni pazarlara girmeyi taahhüt etti. HTX’in yeni misyonu, dünyadaki 8 milyar insanın finansal özgürlüğünü elde etme vizyonuyla bir metaveri özgür temas noktası inşa etmektir. HTX, “küresel genişleme, gelişen ekosistem, zenginlik tesiri, güvenlik ve uyumluluk” odaklı bir büyüme stratejisine başlıyor. Btcpiyasasi.com olarak yeni borsa hakkında bilmeniz gerekenlere bu yazıda yer verdik.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap