Trader’ların Peşine Düştüğü PEPE İçin 5 Farklı Tahmin!

Trader’ların Peşine Düştüğü PEPE İçin 5 Farklı Tahmin!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Trader’ların Peşine Düştüğü PEPE İçin 5 Farklı Tahmin!

Pepe Coin (PEPE), fiyat rallisini yeni borsa listeleriyle taçlandırıyor. Fiyatı sürat kesmeden tüm düzeltme beklentilerine karşın yükselmeye devam ediyor. Teknik fiyat varsayımları, PEPE’nin 2023’te en karlı altcoin olarak ek koşular yapabileceğini öne sürüyor.

PEPE, direkt borsa listelerinden manşetlere çıkıyor

PEPE, OKX, Huobi, Gate.io ve MEXC üzere tanınan borsalarda birinci listelenmesinin akabinde manşetlere çıkmaya başladı. En son gelişmede, 3 Mayıs’ta BitMEX listesini garantiledi.

Fiyat açısından, sadece haftalar evvel (15 Nisan) piyasaya çıktığı günden bu yana %2000’nin üzerinde getiri sağladı. Ayrıyeten, artık piyasa bedeline nazaran birinci 100 kriptonun bir üyesi haline geldi.

PEPE rallisi devam ederken uzmanların fiyat beklentileri

Pepe (PEPE) fiyatı, yükselen üçgen grafik formasyonunda konsolide olan bir yükseliş eğilimiyle süreç görüyor. Bu formasyon orta trendde ortaya çıkıyor. Genel yükseliş trendinin mümkün bir devamına işaret ediyor.

Satın alma baskısındaki bir artış, Pepe fiyatının %20 yükselerek 0,00000138 dolara ulaştığını gösterecek. Bu düzeyin üzerinde bir kırılma, daha fazla kazanım için yol açıyor. Öte yandan, 60’taki RSI, PEPE’nin çok alım olarak kabul edilmesinden evvel üst taraflı için daha fazla alan öngörerek bu yükseliş görünümünü destekliyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Trader’ların Peşine Düştüğü PEPE İçin 5 Farklı Tahmin! 1

Tersine, yükseliş trendi çizgisinin altında bir kırılma, yatırımcıların ziyan kaydettiğini görebilir. FXStreet analisti Lockridge Okoth, %20’lik yükselişin zıddında, 0.000000886 dolara düşüş konusunda uyarıyor.

2023 fiyat tahminleri

PEPE için 2023 fiyat kestirimine nazaran, fiyatı 0,00000071 dolardan 0,000000420 dolara kadar değişen geniş bir aralıkta dalgalanabilir. Ayrıyeten, 1 dolarlık fiyat amacı arayan traderlar için bunun olağandışı olduğunu belirtelim. Gelecekte bedelinin 1 dolar olacağı fikriyle Pepe’ye para yatırıyorsanız, bunun 430 trilyon dolarlık piyasa pahasına gereksinimi olacak.

Daha yüksek düzeyleri bekleyen büyük bir topluluk var

Projenin meme token çılgınlığı döngüsünün şimdi birinci basamaklarında olduğu inkar edilemez. Bu esnada, Twitter’da tokenin kısa ve orta vadede kusursuz bir koşuya çıkabileceğine inanan büyük bir küme var. Bunun bir sonraki kripto para boğa piyasasında bariz hale gelmesi bekleniyor.

Bunu destekleyen değerli bir gelişme, fiyatın düzeltmelere karşın ralli yapmaya devam etmesi. Pepe takımı, dün, fiyatın birinci sefer büyük bir düzeltme yaşadığını paylaştı. Daha sonra, 4 Mayıs’ın erken saatlerinde tekrar yükselişe geçti.

Ayrıca, Pepe Coin pek çok trader’dan dayanak alıyor. Twitter’dan @RookieXBT, bu noktada kısa mühlet evvel rallinin devam edeceğini yazdı. Kripto analisti, meme coin’in ivmesinin Bitcoin’i de destekleyeceğini söylüyor.

Son olarak, Pepe Coin Binance’de listelenirse şimdiye kadardaki kazanımlarını tekrarlama talihi olacak. Binance, kripto Twitter topluluğunun, Pepe’nin yakında borsada listelenebileceğini gösterdiği halinde yorumladığı resmi bir PEPE satın alma kılavuzu yayınladı.

Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere, Binance CEO’su zati Pepe Coin listesi konusunda yeşil ışık yakmıştı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap