Toplumsal Medyada Patlama Yaşayan 9 Altcoin Var: İşte Liste!

Toplumsal Medyada Patlama Yaşayan 9 Altcoin Var: İşte Liste!

Paylaş
BTC Piyasası: Toplumsal Medyada Patlama Yaşayan 9 Altcoin Var: İşte Liste!

Kriptokoin.com haberlerinden de takip ettiğiniz üzere, Blockchain teknolojisi her geçen gün gelişiyor ve kripto benimsenmesi gittikçe artıyor. Bu da doğal olarak, daha çok insanın kripto piyasasıyla ilgilenmesiyle ve hakkında konuşmasıyla meydana geliyor. Günümüzde kripto piyasası hakkındaki sohbetler, tartışmalar, tanıtımlar vb. birçok sosyal aktivite sosyal medya üzerinde gerçekleşiyor ve altcoin projeleri sosyal medyada benimsenmesini artırıyor.

https://twitter.com/WatcherGuru/status/1487403040109961217

Twitter’da en fazla mention’lanma bakımından Top 10’daki altcoin projeleri

Sosyal medya platformlarından özellikle Twitter’in kripto topluluğu için ayrı bir yeri var. Kripto piyasası ile ilgili gelişmeleri yakından takip eden Watcher.Guru, sosyal medyada en çok bahsedilen projeleri sıralıyor. Twitter’da 3,6 milyon mention’la en fazla lider kripto Bitcoin (BTC) hakkındaki bahsedilirken, onu 814 bin mention ile lider altcoin Ethereum (ETH) izliyor.

Listede meme coin projeleri de kendine yer buldu. Hatta Tesla CEO’su Elon Musk’ın hayranı olduğu Dogecoin (DOGE), Ethereum’un ardından 3. sıraya yerleşti ve onu bir diğer köpek temalı kripto para Shiba Inu (SHIB) izledi. Peer-to-peer işlemleri yürütebilen ve akıllı sözleşmeleri dağıtmak için bir platform görevi görebilen, merkezi olmayan bir açık kaynaklı Blockchain olan Tezos (XTZ), beşinci sırada bulunurken, Binance Smart Chain (BSC) üzerine kurulu merkezi olmayan bir kripto para borsası (DEX) olan Pancake Swap (CAKE), altıncı oldu.

7 Haziran 2021’de piyasaya sürülen bir BSC tokei NFTBooks (NFTBS), yedinci sırayı kaparken, Ethereum rakiplerinden Cardano (ADA) sekizinci sıraya yerleşti. Dijital sanatçıların ve yaratıcıların dijital çalışmalarında mülkiyeti temsil eden özel kripto varlıkları yayınlamasına ve satmasına izin veren bir altcoin olan Rarible (RARI), dokuzuncu olurken, son sırayı da yine bir meme coin projesi olan Safemoon (SAFEMOON) kapıyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap