TON ve Bu 2 Altcoin İçin Kritik İştirak Duyuruları Var!

TON ve Bu 2 Altcoin İçin Kritik İştirak Duyuruları Var!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: TON ve Bu 2 Altcoin İçin Kritik İştirak Duyuruları Var!

TON, ICP üzere çeşitli altcoin projeleri, son vakitlerde birçok paydaşlık duyurusu ile gündeme geldi. Bu yazımızda, kimilerinden bahsedeceğiz. İşte detaylar…

KuCoin, TON ile ortak oldu

Ünlü kripto borsası KuCoin’in yatırım kolu KuCoin Ventures, Web3 teşebbüslerinin gelişimini desteklemek için stratejik bir atılımla TON ağına 20.000 dolar hibe ettiğini duyurdu. Bu değerli yatırım, TON ekosisteminde devam eden projeleri finanse etmeyi, bilhassa de ödemeler ve oyunlara adanmış beş TON tabanlı küçük uygulamanın geliştirilmesine odaklanmayı amaçlamaktadır.

Ulaş Utku Bozdoğan: TON ve Bu 2 Altcoin İçin Kritik İştirak Duyuruları Var! 1

KuCoin’den bir sözcü, TON ile işbirliklerinin birinci evresini vurgulayarak, yenilikçi küçük uygulamaların oluşturulmasını desteklemek için 20.000 dolar hibe tahsis edildiğini vurguladı. Bu küçük uygulamaların, bilhassa ödeme sistemlerini ve oyun tecrübelerini geliştirmeye odaklanarak, TON’un fonksiyonlarını ilerletmede kıymetli bir rol oynaması bekleniyor. KuCoin ve TON ortasındaki işbirliği, kripto borsaları ve halka açık zincirler ortasında gelecekteki iştirakler için bir emsal teşkil etmeye hazırlanıyor.

Animoca da TON yatırımı yapmıştı

KuCoin Ventures’ın TON’a yaptığı hibe haberi, Animoca Brands’ın sisteme yaptığı açıklanmayan yatırımın çabucak akabinde geldi. Btcpiyasasi.com olarak da bildirdiğimiz üzere, bu yatırımla birlikte Animoca Brands, TON ağındaki en büyük doğrulayıcı haline geldi. Animoca Brands’in bu stratejik atılımı, TON’daki Web3 gelişmelerini çevreleyen artan dayanak ve ivmenin altını çizerek ağın kripto alanındaki pozisyonunu daha da sağlamlaştırıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: TON ve Bu 2 Altcoin İçin Kritik İştirak Duyuruları Var! 2

TON kıymetli yatırımlar ve iştirakler çekmeye devam ederken, kripto topluluğu ekosistemdeki gelişmeleri ve yenilikleri merakla beklemektedir. KuCoin Ventures ve TON ortasındaki işbirliği ve Animoca Brands’in son yatırımı, kripto ortamının dinamik tabiatının ve Web3 teknolojilerinin potansiyelinin giderek daha fazla kabul gördüğünün altını çiziyor.

LBank Labs ve ICP.Hub Korea iştirak kurdu

LBank bünyesindeki yenilikçi araştırma ve yatırım kurumu LBank Labs, Kore pazarındaki varlığını güçlendirmek için kıymetli bir adım atarak ICP (Internet Computer) ile stratejik bir iştirak kurduğunu açıkladı. Hub Korea. İşbirliği, ortak faaliyetler yoluyla karşılıklı büyüme sağlamak için her iki kuruluşun güçlü taraflarından yararlanmayı amaçlıyor.   DFINITY Vakfı altında faaliyet gösteren ICP.Hub Korea, ICP ekosisteminin geliştirilmesinde değerli bir rol oynamaktadır. Milletlerarası ekolojik topluluk, eğitim teşebbüslerine faal olarak katılmakta, stratejik paydaşlıklar kurmakta ve Blockchain projelerini hızlandırmaktadır.

Ulaş Utku Bozdoğan: TON ve Bu 2 Altcoin İçin Kritik İştirak Duyuruları Var! 3

OKX, Swell Network ile işbirliğine gitti

1 Aralık’ta OKX’ten gelen resmi haberler, Web3 DeFi faiz oranı artış dönemi aktifliğinin başlatıldığını duyurdu. OKX DeFi aracılığıyla Swell Network’e ETH yatıran kullanıcılar, yıllık %8’e varan ek getirinin keyfini çıkarmaya hazırlanıyor. Ayrıyeten, taahhütte bulunan iştirakçiler Swell’den elde ettikleri swETH’leri Pendle ve Equilibria’ya yatırmayı seçerek yıllık %14’e varan getirilerin kilidini açabilirler. OKX Web3 Cüzdan DeFi’nin altı ana protokolle (Lido, Stader, Swell, Pendle, Equilibria ve Penpie) entegrasyonu, geçtiğimiz haftalarda gerçekleşti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap