Tezos’tan Bu Metaverse Coin’e Dev Yatırım: Fiyat Tırmandı!

Tezos’tan Bu Metaverse Coin’e Dev Yatırım: Fiyat Tırmandı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Tezos’tan Bu Metaverse Coin’e Dev Yatırım: Fiyat Tırmandı!

Köpek yetiştirmenin gerçek dünyadaki deneyimini simüle eden bir metaverse coin projesi, Tezos’tan yatırım alıyor ve yeni işlevlerin piyasaya sürülmesini sağlıyor.

DOGAMÍ, Tezos Vakfı’ndan 500.000 dolar topladı

Resmi açıklamaya göre, Tamagochi’den ilham alan bir NFT projesi olan DOGAM, Tezos (XTZ) akıllı sözleşme platformunun arkasındaki dünya çapındaki kuruluş olan Tezos Vakfı tarafından yönetilen başka bir bağış toplama turunu tamamladı.

https://twitter.com/Dogami/status/1508382322730565635

Bu turda DOGAMÍ için toplam 500.000 dolar ayrıldı. Ayrıca iki ekip, Tezos Vakfı ile DOGAMÍ arasındaki ortaklığı genişletme konusunda anlaştı. Ortaklar, popüler Blockchain oyununun toplu olarak benimsenmesini hızlandırmak için birlikte çalışacaklar. Tezos Vakıf Konseyi başkanı Roman Schnider, DOGAMÍ’nin kripto para kullanmayanlar ve yeni nesil DeFi meraklıları için Web3 oyunları için mükemmel bir son nokta olabileceğini vurguluyor:

Başlangıcından bu yana gerçekten çığır açan bir proje olduğunu defalarca göstermiş olan son derece başarılı projeyi desteklemekten gurur duyuyoruz. DOGAMÍ, ilgi çekici bir oyna-kazan (P2P) deneyimi yaratmak için oyun ve NFT’leri birleştirir. Blockchain oyunlarında yeni olan oyuncular için Tezos topluluğuna girmek ve bunu yaparak onu genişletmek için harika bir giriş noktasıdır.

Ulaş Utku Bozdoğan: Tezos’tan Bu Metaverse Coin’e Dev Yatırım: Fiyat Tırmandı! 1

Tezos ve DOGAMÍ daha fazla ortak faaliyet başlatacak

DOGAMÍ’nin kurucu ortağı ve CTO’su Bilal El Alamy, Blockchain ustası Tezos Vakfı’nın bu tür desteğinin DOGAMÍ’nin ilerlemesi için çok önemli bir katalizör olduğunu vurguluyor:

Tezos ekosistemine bu tür bir ilgiyi göstermek heyecan duyuyoruz, bunu hak ediyor. Tezos Vakfı, kurulduğu günden bu yana DOĞAMÍ projesinin güçlü bir sponsoru oldu! Öz sermayemize katılımlarını teyit etmek doğal geldi.

Ulaş Utku Bozdoğan: Tezos’tan Bu Metaverse Coin’e Dev Yatırım: Fiyat Tırmandı! 2

Metaverse coin fiyatı %30 yükseldi

Metaverse coin DOGAMÍ (DOGA) fiyatı yatırım haberine %30’luk yükselişle tepki verdi. 22 Mart’ta 0.4154 dolar ATH fiyatına ulaşan DOGA, büyük ölçüde değer kaydettikten sonra Tezos’un yatırım haberi eşliğinde %20’den fazla toparlandı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Tezos’tan Bu Metaverse Coin’e Dev Yatırım: Fiyat Tırmandı! 3

Kriptokoin.com olarak hazırladığımız, metaverse ve NFT projelerini araştırırken uygulayabileceğiniz 3 yönteme buradan göz atabilirsiniz.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap