Tehlikeli Sularda Olmak! Binance ve CEO’su Bu Gelişmeyle Gündemde

Tehlikeli Sularda Olmak! Binance ve CEO’su Bu Gelişmeyle Gündemde

Paylaş
BTC Piyasası: Tehlikeli Sularda Olmak! Binance ve CEO’su Bu Gelişmeyle Gündemde

Kripto para dünyasında Binance ve Changpeng Zhao desek hepimizin aklına tekrar ne oldu biçiminde bir soru gelir. Borsadan ve CEO’sundan gelen açıklamalar her vakit dikkat çekiyor. Artık ise yeni bir durum var. Ayrıntılara bakalım.

Binance ve CEO’su trend oldu

Santiment’in bilgilerine nazaran, BNB ve Binance en çok trend olan mevzulardan kimileri. Bu durum muhtemelen Binance CEO’sunun Bitcoin varlıklarını satmaya yönelik devam eden bir süreç içinde olduğunu ima eden tezlerden kaynaklanıyor. BNB’nin fiyatı geçtiğimiz gün %3’ten fazla artarak 216,05 dolardan süreç görmeye başladı.

Piyasa istihbarat platformu Santiment tarafından paylaşılan bir Twitter gönderisine nazaran farklı bir durum kelam konusu. Kripto para dünyasında mevcut trendler var. Binance ve ilgili tokeni BNB’nin süratle trend bahislerin en üst sıralarına yükseldiğini ortaya koyuyor. Çoğunlukla, fiyat dalgalanmaları ve tartışmalar var. Buna nazaran BNB ve Binance’in şu anda sıcak hususlar olmasının ardındaki yakıt üzere görünüyor.

Tartışmaların kaynağı

Santiment, tartışmaların birçoklarının Binance CEO’su Changpeng Zhao’nun Bitcoin (BTC) varlıklarını satmak için devam eden bir süreç içinde olduğunu ima eden kıymetli tezler etrafında ağırlaştığını belirtiyor. Tez edilen bu aksiyonun, Binance Coin’in (BNB) bedelini desteklemeyi ve değerli takviye eşiklerinin altına düşmesini önlemeyi amaçladığına inanılıyor.

BTC Piyasası: Tehlikeli Sularda Olmak! Binance ve CEO’su Bu Gelişmeyle Gündemde 1

Bu durum doğal olarak kripto para meraklılarının Binance ve BNB’ye gerçekte neler olduğuna dair mümkün teorileri paylaşmasına yol açtı. Ayrıyeten Santiment, BNB’nin piyasa hakimiyetinin toplumsal medyada da lisana getirildiğini paylaştı. BNB sırf toplumsal platformlarda dikkat çekmekle kalmadı. Birebir vakitte CoinMarketCap’in trend listesinde de kendine bir yer edindi. Geçtiğimiz 24 saat içinde BNB’nin fiyatı %3’ten fazla arttı. Buna nazaran bugün yeşil renkte süreç gören birkaç kripto para ünitesinden biri haline geldi.

BNB fiyatı

Sonuç olarak, Binance Coin BNB yazıyı yazarken 216,05 dolardan süreç görüyor. Öbür taraftan bu da günlük en yüksek düzeyi olan 216,18 doların biraz altına işaret ediyor. BNB’nin 24 saatlik başarısı, piyasa önderi Bitcoin (BTC) karşısında yaklaşık %3,42 oranında güçlenmesini de sağladı. Fiyat artışıyla birlikte, BNB’nin 24 saatlik süreç hacminde %18’den fazla bir artış yaşandı.

BTC Piyasası: Tehlikeli Sularda Olmak! Binance ve CEO’su Bu Gelişmeyle Gündemde 2

Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda sonuç olarak, tokenin gün içi hacmi 719.796.490 dolar düzeyinde. Hizmet tokeninin 33.234.585.774 dolarlık piyasa pahası var. Buna nazaran onu en büyük 4. kripto para ünitesi olarak sıraladı. Öbür taraftan 27.402.459.830 dolarlık piyasa kıymetiyle 5. sıradaki Ripple’ın (XRP) çabucak üstüne yerleştirdi. Ayrıyeten, Binance coin’in fiyatı son otuz günlük süreç sırasında %10’un üzerinde bir düşüş yaşadı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap