Tecrübeli Analist, En Düzgün Altcoin Alım Fırsatlarını Paylaştı!

Tecrübeli Analist, En Düzgün Altcoin Alım Fırsatlarını Paylaştı!

Paylaş
BTC Piyasası: Tecrübeli Analist, En Düzgün Altcoin Alım Fırsatlarını Paylaştı!

Deneyimli kripto trader’ı Altcoin Sherpa, güncel tahlillerinde şu anda satın alma sinyali yakan coin’lere yer verdi. PEPE, LINK ve SUI, listenin öne çıkan projeleri…

Altcoin Sherpa’ya nazaran orta ve uzun vadeli alım fırsatları

Sherpa, dün YouTube kanalında paylaştığı yeni bir görüntüde, altcoin piyasasının hala Bitcoin’in (BTC) tesirinde olduğunu söyledi. Lakin, LINK, PEPE ve SUI üzere projeler, orta ve uzun vadeli alım fırsatları sunmaya devam ediyor.

Dogecoin (DOGE)

Sherpa, Dogecoin’e (DOGE) dair inandırıcı bir trend oluşmadığına dikkat çekiyor. Bu nedenle bir müddet Dogecoin’de konum almayacağını belirtti. Ayrıyeten, DOGE’nin kısa vadede düzgün bir yatırım fırsatı sunmadığını söylüyor.

BTC Piyasası: Tecrübeli Analist, En Düzgün Altcoin Alım Fırsatlarını Paylaştı! 1

Ripple (XRP)

Ripple (XRP) ile ilgili olarak, bir yıldan uzun bir müddettir paralel bir aralıkta olduğu için satın almayı düşünmediğini söz etti. Lakin, fiyatı üst yahut aşağı tarafta hareket ederse, bunun güçlü bir sinyal olabileceğine inanıyor.

BTC Piyasası: Tecrübeli Analist, En Düzgün Altcoin Alım Fırsatlarını Paylaştı! 2

Sui (SUI)

Sui (SUI) görüntünün kaydedildiği sırada 0.5 Fibonacci düzeyinde süreç görüyordu. Sherpa, altcoinin güçlü bir biçimde yükselebileceğine inanıyor. Lakin ne vakit olacağına dair bir kestirime yer vermedi. Fakat, Bitcoin (BTC) düşerse, SUI’nin 0.82 dolara düşebileceği konusunda uyardı.

BTC Piyasası: Tecrübeli Analist, En Düzgün Altcoin Alım Fırsatlarını Paylaştı! 3

Pepe (PEPE)

Sherpa ayrıyeten Pepe (PEPE) konusunda olumlu bir görüşe sahip. Meme coin’in güçlü bir talep bölgesinde süreç gördüğünü vurguluyor. Bu nedenle, PEPE’nin hem orta vadeli hem de uzun vadeli bir yatırım fırsatı olduğunu düşünüyor. Lakin, tekrar de altcoin piyasasının BTC’nin tesirinde olduğunu hatırlattı.

BTC Piyasası: Tecrübeli Analist, En Düzgün Altcoin Alım Fırsatlarını Paylaştı! 4

Chainlink (LINK)

Altcoin Sherpa son olarak Chainlink’i (LINK) tahlil etti. Tüm EMA çizgilerinin altcoin’in günlük grafiğinde olumlu bir halde sıralandığını belirtti. Fakat, LINK’in bir yıldan uzun bir müddettir konsolidasyonda olduğunu hatırlattı ve 9.50 doları geçmeden bir satın alma sürecine girmeyeceğini tabir etti. Şayet BTC önümüzdeki haftalarda düşerse, LINK’in 5.50 dolara kadar düşeceğini öngörüyor.

BTC Piyasası: Tecrübeli Analist, En Düzgün Altcoin Alım Fırsatlarını Paylaştı! 5

Bitcoin fiyatı 27,000 dolar dayanağını kırmak üzere

Sherpa’nın birçok altcoin’i düşüşe geçirmesini beklediği BTC kırılmı gerçekleşti. BTC fiyat hareketi, ABD makro datalarının enflasyonun düştüğünü göstermesine karşın Bitcoin boğalarına çok az rahatlama sağlıyor. Btcpiyasasi.com‘dan takip ettiğiniz üzere, yazım sırasında 27,000 dolar dayanağına temas etmek üzere.

Popüler trader Crypto Tony, “Kişisel olarak short kalıyorum. Fakat kısa mühlet içinde şimdi durum almayan herkes için 27.000 dolar kaybedene kadar beklerim. Akabinde bu takviye bölgesi kaybını short’lamaya bakarım” diye özetliyor.

BTC Piyasası: Tecrübeli Analist, En Düzgün Altcoin Alım Fırsatlarını Paylaştı! 6

Bu ortada makroda, cüret verici ABD Üretici Fiyat Endeksi (ÜFE) ve işsizlik bilgileri, kripto yatırımcılarına temkinli bir kutlama için neden verdi. CME Group’un FedWatch Aracından alınan son okumalar, Haziran ayında faiz artırımının %96’nın üzerinde olduğunu gösteriyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap