Tecrübeli Analist: Cardano’yu Bu Düzeylerde Görmek İstiyorum!

Tecrübeli Analist: Cardano’yu Bu Düzeylerde Görmek İstiyorum!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Tecrübeli Analist: Cardano’yu Bu Düzeylerde Görmek İstiyorum!

Kripto analisti Jason Pizzino, Cardano (ADA)’daki durumu değerlendirerek görünümü güncelledi. Cardano boğa piyasasına mu giriyor? Kripto para birimi analisti Jason Pizzino, kripto piyasası toparlanırken Cardano (ADA) için tahminini ortaya koyuyor. Detaylar Kriptokoin.com’da.

Ulaş Utku Bozdoğan: Tecrübeli Analist: Cardano’yu Bu Düzeylerde Görmek İstiyorum! 1

Cardano için yön ne taraf?

Yeni bir videoda Pizzino, 256.000 YouTube abonesine piyasa değeri olarak yedinci en büyük kripto para biriminin 1,40 dolarlık fiyat seviyesini kırdığında boğa bölgesine girebileceğini söylüyor. Analist şöyle diyor:

Bu, ADA’nın önceki “yukarı” seviyeleri yakalaması için ulaştığını görmek istediğimiz alandır. Temelde bir pazardaki çarklara, genel yapıya bağlı. Piyasanın en azından düşüş trendinde yukarı aralıklara ulaştığını veya bu aralıkları genişlettiğini görmek istiyoruz ki kripto paranın nasıl davrandığı konusunda bir fikrimiz olabilsin. Daha fazla insanın satın aldığını, aralıkların arttığını görebilirsiniz, bu nedenle piyasanın o noktadan itibaren yükselmesi gerektiğini varsayabilirsiniz, çünkü güç piyasaya geri geliyor. Daha uzun ‘yukarı’ aralıklar elde ediyorsunuz ve bu nedenle ADA’nın ABD doları karşısındaki fiyat noktası şu anda yaklaşık 1,40 dolar.

Ulaş Utku Bozdoğan: Tecrübeli Analist: Cardano’yu Bu Düzeylerde Görmek İstiyorum! 2

Trader, Cardano’nun 1,60 doların üzerine çıkmasını dört gözle beklediğini söylüyor, ancak altcoinin yükseliş yolunda kısa vadeli düşüşler görebileceği konusunda uyarıyor. Analist konu hakkında diyor ki:

1,60 dolar olan %50 seviyemize yaklaşıyoruz; ve ardından düşmeden önce konan en yüksek seviye olan 1,64 dolar civarı… Potansiyel olarak küçük kısa vadeli geri dönüşler verecek olan bu küçük seviyelerden birçoğu var. Bu olursa, düşüklerin bozulmaması koşuluyla pazarın hala güçlü olduğundan oldukça memnun olabilirsiniz…Yani, ABD doları çiftinde ADA için bu rakamları özetleyelim, ilk seviye yaklaşık 1,40 dolar; ve daha sonra hoş ve basit tutmak için 1,60 doların, ideal olarak 1,64 doların üzerine çıktığını görmek istiyorum.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap