Tecrübeli Analist Açıkladı: Bu Altcoin 300x Yapabilir!

Tecrübeli Analist Açıkladı: Bu Altcoin 300x Yapabilir!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Tecrübeli Analist Açıkladı: Bu Altcoin 300x Yapabilir!

Tecrübeli bir kripto analisti, piyasa pahasına nazaran birinci 10 ortasında yer alan bir altcoin 300x’lik argümanlı bir varsayım yaptı.

Egrag Crypto, bu altcoin fiyatında 300x artış bekliyor

Tanınmış bir kripto analisti olan Egrag Crypto, XRP için 27 dolarlık bir fiyat gayesi telaffuzunu sürdürmeye devam ediyor. Teknik analist, yakın vakitte, XRP’nin fiyat amacına giden seyahatinde karşılaşacağı fırsatları ve zorlukları açıkladı.

Egrag’in tahlillerine nazaran, XRP fiyatı çoklukla piyasa döngülerine bağlı olarak dalgalanır. Datalar, XRP fiyatının tipik olarak ayı piyasalarını Gauss Kanalı’nın biraz üzerinde kapattığını gösteriyor. Bu model daha evvel iki sefer tamamlandı. Her seferinde XRP fiyatı için değerli bir ralli başlatmadan evvel büyük bir düşüşe neden oldu. Gauss Kanalı, öteki trend göstergelerinden farklı olarak, geçmiş fiyat bilgilerine dayalı istatistiksel hesaplamalar yaparak mevcut fiyatlar etrafında bir kanal oluşturur.

Gauss Kanalı daha evvel XRP grafiğinde iki defa gerçekleşti. Her seferinde XRP’nin fiyatında büyük bir düşüşe neden oldu. Örneğin, tanınan altcoin 2020’nin ikinci yarısında Gauss Kanalı üzerinde birden fazla kapanış yaptıktan sonra %14.80’lik bir düşüş yaşadı. Fakat daha sonra, Kanalın üzerinde kapanış yapmak için 75 gün bekledi. Sonunda Ocak 2021’de yaklaşık üç aylık ortadan sonra bir ralli daha başlattı.

Döngü XRP için hangi düzeylere işaret ediyor?

Egrag, XRP’nin fiyat hareketlerinin ekseriyetle piyasa döngülerine bağlı olarak değiştiğini belirtiyor. Altcoin, daha evvel Gauss Kanalının üzerinde birden fazla kapanış yaparak ayı piyasasını tamamladı. Egrag’a artık döngüyü tekrarlamak istiyor.

Egrag’a nazaran, XRP’nin bu düşüşü, 2020’dekinden daha büyük bir düşüş olabilir. Bu nedenle 75 günden fazla düşüş eğiliminde kalmasını bekliyor. Bununla birlikte, Egrag’a nazaran ayı piyasası sona ermek üzere.

Ulaş Utku Bozdoğan: Tecrübeli Analist Açıkladı: Bu Altcoin 300x Yapabilir! 1

XRP fiyatında 3 kat artış mümkün mü?

Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere Egrag, uzun müddettir XRP boğa beklentisini sürdürüyor. Ama, günlük grafikte, son haftalardaki retten sonra, fiyatın 200 günlük hareketli ortalama olan 0,41 dolarda güçlü bir takviye alanına ulaştığı görülüyor. Bu hareketli ortalamanın gücü göz önüne alındığında, XRP bir konsolidasyon evresine girme ihtimali var.

Bununla birlikte, fiyat bu kritik dayanak bölgesinin üzerinde tutunamazsa, piyasada düşüş eğilimine yol açacak. Bilakis, 200 günlük hareketli ortalamada dayanak bulursa, alıcılar 0,56 dolar direnç düzeyine gerçek yönelecekler.

Ulaş Utku Bozdoğan: Tecrübeli Analist Açıkladı: Bu Altcoin 300x Yapabilir! 2

Bu ortada XRP, son 24 saatte hafif bir düşüşle 0,427365 dolardan el değiştiriyor. Altcoin, orta sıra yaşanan düşüşlere karşın 0,40 doları savunmaya devam etti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap