Tarihi Belirlendi! Ripple ATH’ını Yeninden Ne Vakit Görecek?

Tarihi Belirlendi! Ripple ATH’ını Yeninden Ne Vakit Görecek?

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Tarihi Belirlendi! Ripple ATH’ını Yeninden Ne Vakit Görecek?

Google Bard, Ripple (XRP) evvelki 3,84 dolarlık ATH’ye ulaşmasının mümkün olduğunu söylüyor. Ayrıyeten bunu için bir tarih de belirliyor. Bununla birlikte, yapay zeka botu, bunu artan benimseme, yeni kullanım durumları ve SEC davasının potansiyel tahliline bağlıyor.

Ripple (XRXP) ne vakit ATH düzeyini görecek?

Birkaç haftalık düşüş performansının akabinde, XRP 0,5 dolar fiyat işaretini geri aldı. Bu ortada, XRP’nin süreç hacmi aylar içinde daima olarak yarım milyar doların üzerinde kaldı. Bu durumu göz önüne alan uzmanların öngördüğü üzere altcoin değerli bir ralli için hazırlanıyor olabilir. Önde gelen birçok piyasa analisti XRP’nin kıymetinin bir doların altında kalamayacağını ileri sürüyor. XRP’nin yeni tüm vakitlerin en yüksek bedelini (ATH) büyük ölçüde çift haneli kıymette görürken, fiyat varsayımında alışılmadık bir usta XRP’nin yolu hakkında bakış açıları paylaşıyor.

Özellikle, Google dayanaklı yapay zeka botu Google Bard, Ripple konusunda değişik bir bakış açısı sağlıyor. Yapay zeka, Ripple fiyatının evvelki ATH kıymeti olan 3,84 dolara ulaşması için birtakım kurallar arıyor. Birinci olarak, piyasanın oynaklığı göz önüne alındığında, kripto varlıklar için yanlışsız fiyat kestiriminin karmaşık bir bulmaca olmaya devam ettiğinin altını çiziyor. Her şeye karşın Google Bard, XRP’nin muhtemelen 2025 yahut 2026 civarında tarihi doruğunu tekrar ziyaret edeceğini belirtiyor. Ayrıyeten, optimist görünümü destekleyen birkaç faktörün altını çiziyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Tarihi Belirlendi! Ripple ATH’ını Yeninden Ne Vakit Görecek? 1Kaynak: Google Bard

Tahminin gerçekleşmesi için katalizörler neler olacak?

Google Bard’a nazaran, işletmelerin ve tüketicilerin XRP’yi giderek daha fazla benimsemeleri, 3,84 doları geri kazanmasında değerli bir rol oynayacak. Bu görüş, XRP’nin pahasının genişleyen yardımcı programa cevap olarak takdir edileceği manasına geliyor. İkinci olarak, AI hizmeti, proje takımının bilhassa hudut ötesi ödemeler ve mikro süreçler üzere alanlarda XRP için yeni kullanım durumları geliştirmesinden bahsediyor. Üçüncü nokta, Ripple ile ABD Menkul Değerler ve Borsa Kurulu (SEC) ortasındaki davaya bakıyor. Bu da uzun süren yasal uyuşmazlığın potansiyel bir tahlilini içeriyor.

Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasa uzmanları davada uzlaşma sonucunun Ripple fiyatını artıracağı konusunda hemfikir. Bunu takip eden rallinin, mahkeme kararından sonra Temmuz ayındaki ralliye benzeri olacağını ileri sürüyorlar. Dahası, Google Bard, SEC’in davasının birkaç yıldır XRP piyasası üzerinde uzun bir gölge oluşturduğunu belirtiyor. Bu nedenle, bir tahlil 3,84 dolara yanlışsız kıymetli bir dönüm noktası olacaktır. Bu ortada, Google Bard 3,84 dolara kadar büyümesini engellemesi beklenen birtakım faktörlerin de altını çiziyor. Piyasadaki genel düşüş eğilimi, düzenleme ve rakip kripto para ünitelerinin ortaya çıkışından bahsediyor. Nihayetinde Google Bard, 2025 yahut 2026 boğa dönemlerinde 3,84 doların mümkün olduğuna inanıyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap