Tarih de Çıktı: Bu Metaverse Coin, Binance’e Girebilir!

Tarih de Çıktı: Bu Metaverse Coin, Binance’e Girebilir!

Paylaş
BTC Piyasası: Tarih de Çıktı: Bu Metaverse Coin, Binance’e Girebilir!

Bir metaverse coin olan Bloktopia, Binance’in NFT pazarında NFT satışı gerçekleştirecek. Bu durum, henüz Binance piyasalarında yer almayan Bloktopia’nın (BLOK) işlem hacmiyle en büyük kripto para borsasında listeleneceğine dair umutları tetikledi. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

Binance, popüler metaverse coin BLOK’u listeleyecek mi?

İşlem hacmiyle dünyanın en büyük kripto para birimi borsası olan Binance’in yaptığı bir paylaşım, akıllara metaverse alanında ünlü bir altcoin olan Bloktopia’nın (BLOK) platformda listelenip listelenmeyeceği sorusunu getirdi. Bloktopia, Polygon tarafından desteklenen ve bu ağ üzerine inşa edilmiş merkezi olmayan bir metaverse’dür. Bloktopia’da, 21 seviyeden (21 milyon Bitcoin’in tanınması olarak) oluşan merkezi olmayan bir sanal gerçeklik gökdeleni, kullanıcıların kripto bilgilerine ve kapsamlı içeriğe tek bir yerden erişmeleri için merkezi bir merkez görevi görür.

BTC Piyasası: Tarih de Çıktı: Bu Metaverse Coin, Binance’e Girebilir! 1

Bloktopia’lar, kendilerini temel bilgiler veya daha gelişmiş kripto öğretileri konusunda eğitebilir, sanal gayrimenkul sahibi olarak gelir elde edebilir, oyun oynayabilir, ağlar kurabilir ve daha fazlasını yapabilir. Ayrıca, bu evrendeki reklamcılar ve sponsorlar, özel bir NFT mekanizması aracılığıyla platformun kullanıcı tabanından para kazanabilir.

Binance, Bloktopia’ya ait NFT’lerin Binance’in Haziran 2021’de duyurduğu NFT pazaryerinde satışa çıkacağını bildirdi. NFT’ler, 31 Ocak’ta görücüye çıkacak. Binance ayrıca Bloktopia’nın kurucusu olan Paddy Carol ile bir etkinlik düzenleyeceklerini de duyurdu. Bunun yanı sıra Bloktopia NFT’lerinin satışıyla beraber bir çekiliş de gerçekleştirdi. BLOK, yazım sırasında 0.03 dolardan işlem görüyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap