Tanınan Stratejist: Bu Altcoin’in Önünde Boğa Vakitleri Var!

Tanınan Stratejist: Bu Altcoin’in Önünde Boğa Vakitleri Var!

Paylaş
BTC Piyasası: Tanınan Stratejist: Bu Altcoin’in Önünde Boğa Vakitleri Var!

InvestAnswers’a göre popüler altcoin Chainlink (LINK)’in önünde boğa zamanlarından başka bir şey yok. Popüler bir kripto stratejisti, Chainlink’in (LINK) geçen yıl pazardaki zayıf performansına rağmen yükselme yolunda olduğunu söylüyor. Detaylar Kriptokoin.com‘da.

BTC Piyasası: Tanınan Stratejist: Bu Altcoin’in Önünde Boğa Vakitleri Var! 1

Bu altcoin için boğa günleri mi geliyor?

Finansal eğitim YouTube kanalı InvestAnswers’ın kripto analisti Benjamin Cowen ile yaptığı yeni bir röportajda analist, merkezi olmayan oracle ağı için yükseliş görünümünü açıklıyor. Analist şöyle diyor:

Bu, çok yönlü bir altcoin projesi… LINK/ETH, 0.008 (26.25 dolar) seviyesinin altında. Ne zaman olursa olsun, bu Chainlink için bir satın alma göstergesi… Şu anda biraz konsolide oluyor, ancak Google‘ın eski CEO’sunun orada olmasının yanı sıra danışmanlığının da eklenmesiyle, Chainlink için yükseliş zamanlarından başka bir şey olmadığını düşünüyorum.

BTC Piyasası: Tanınan Stratejist: Bu Altcoin’in Önünde Boğa Vakitleri Var! 2

Aralık ayında Chainlink, eski Google CEO’su Eric Schmidt’i proje danışmanı olarak işe aldığını duyurdu. Ev sahibi, kripto varlığının tokenomikleri hakkında biraz endişeli olduğunu söylemeye devam ediyor, ancak aynı zamanda her yerde bulunmasının onu farklı kıldığını da belirtiyor. Analist diyor ki:

Chainlink ile ilgili beni biraz endişelendiren tek şeyin enflasyon olduğuna inanıyorum – bu benim istediğimden biraz daha yüksek, ancak bunun dünyanın her yerindeki tüm zincirlerdeki akıllı sözleşmelerde her şeyin bir parçası olduğunu inkar edemezsiniz. Ekosistem bombastik.

BTC Piyasası: Tanınan Stratejist: Bu Altcoin’in Önünde Boğa Vakitleri Var! 3

Analist ayrıca önümüzdeki 18 ay boyunca Ethereum (ETH) için bakış açısını paylaşıyor. Ethereum’un rakiplerinden hiçbirinin ETH’de önemli bir zemin kazandığını görmediğini ve önde gelen akıllı sözleşme platformunun üstün olacağını söylüyor. Analist şöyle diyor:

Hiçbir şey olmayacak. Tabii ki tekerlekler Ethereum’dan tamamen çıkmadıkça, Ethereum başka herhangi bir zincir tarafından piyasa değeri tarafından geçilmeyecektir. Bence bu pek olası değil. Ethereum yavaş ve istikrarlı, kaya gibi sağlam ve her şey onun üzerinde çalışıyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap