Tanınan Analist: Bu Metaverse Coin’de Modüllü Alım Yapılabilir!

Tanınan Analist: Bu Metaverse Coin’de Modüllü Alım Yapılabilir!

Paylaş
BTC Piyasası: Tanınan Analist: Bu Metaverse Coin’de Modüllü Alım Yapılabilir!

Twitter’da Rookie takma ismini kullanan popüler kripto analisti, 286 bin takipçisine parçalı alım yapılabileceğini düşündüğü bir metaverse coin projesini paylaştı. Analistin paylaşımını Kriptokoin.com okuyucuları için hazırladık.

Analistin paylaştığı metaverse coin projesi

Kripto analisti paylaşımında son zamanların en popüler metaverse coin projelerinden biri olan Decentraland (MANA)’nın haftalık destek seviyesinde ve günlük desteğe yakın olduğunu belirterek, altında stop-loss koymak kaydıyla parçalı alım yapılabileceğini belirtti.

https://twitter.com/altcoinrookie/status/1481984258646360072

Decentraland, kullanıcıların sanal öğelere sahip olduğu tamamen merkezi olmayan bir sanal dünya. Bu, dünyadaki herhangi bir dijital mülke erişimi geri alabilecek veya kesebilecek hiçbir geliştirici olmadığı anlamına geliyor. Decentraland, MANA token sahipleri tarafından yönetiliyor. MANA tokeni ayrıca sanal dünyada mal, hizmet ve arazi satın almak için bir para birimi olarak kullanılıyor. Sanal dünyada, dijital mülkiyet etrafında yenilikçi fikirler teşvik ediliyor ve bireylerin Non Fungible Token’leri (NFT) sergileyebilecekleri müzeler gibi online hedefler bulunuyor.

CoinMarketCap verilerine göre metaverse coin projesi yazının yazıldığı sıralarda günlük bazda %1,57 kayıpla 2,9115 seviyelerinde işlem görüyor. MANA, yaklaşık iki ay önce 25 Kasım’da tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 5,90 doların yaklaşık %51 altında bulunuyor.

BTC Piyasası: Tanınan Analist: Bu Metaverse Coin’de Modüllü Alım Yapılabilir! 1MANA 7 günlük fiyat grafiği / Kaynak: CoinMarketCap

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap