Tanınan Analist, Bu Hafta İzlenecek Altcoin’leri Açıkladı!

Tanınan Analist, Bu Hafta İzlenecek Altcoin’leri Açıkladı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Tanınan Analist, Bu Hafta İzlenecek Altcoin’leri Açıkladı!

Kripto para ünitelerinin daima gelişen ortamında, eğrinin önünde kalmak hem yatırımcılar hem de meraklılar için çok değerlidir. Bu noktada devreye, anlayışlı müşahedeleri ve piyasa öngörüsüyle tanınan tecrübeli kripto para analisti Miles Deutscher giriyor. Deutscher, önümüzdeki hafta için izleme listesini paylaşarak bilhassa kayda bedel bulduğu altcoin projelerine ışık tuttu ve her bir seçimin gerisindeki mantığı açıkladı.

Analist, bu altcoin projelerinden bahsetti

Öncelikle, Binance ekosisteminin lokal tokenı olan Binance Coin (BNB), zorlayıcı bir nedenden dolayı Deutscher’in izleme listesinde yer alıyor. Kısa müddet evvel 220 doların altına inen ve 200 dolara hakikat ilerleyen BNB, şu anda daha geniş piyasa için bir risk barometresi vazifesi görüyor. Deutscher, daha geniş piyasa eğilimlerine işaret etme potansiyeli nedeniyle BNB’nin fiyat hareketini izlemenin ehemmiyetini vurguluyor. Deutscher’in radarına Güney Kore’nin önde gelen kripto para borsası Upbit’te ilgi cazibeli dinamikler sergileyen bir token olan Sui (SUI) de takıldı. SUI’nin son zamanlardaki düşük düzeyleri ve artan süreç hacimleri Deutscher’in dikkatini çekti ve onu önümüzdeki günlerde yakından izlenmesi gereken bir coin haline getirdi.

Ulaş Utku Bozdoğan: Tanınan Analist, Bu Hafta İzlenecek Altcoin’leri Açıkladı! 1

Bir öteki Upbit yıldızı Sei (SEI) de göz arkası edilmemeli. Deutscher, SEI’nin SUI’nin süreç hacimlerini geçme konusundaki dikkat alımlı muvaffakiyetinin altını çizerek yükselişinin kıymetini vurguluyor. SEI hacim liderliğini göstermeye devam ederken, Deutscher bu gelecek vaat eden tokenı yakından takip etmeye kıymet olduğunu öne sürüyor. Deutscher, BASE ekosistemi içinde muhakkak bir tokenı işaret etmekten kaçınırken, bu platformda başlatılan rastgele bir yüksek kalibreli protokolün potansiyelini övüyor. BASE bünyesinde heyecan uyandıran ve ölçümlerin büyümesini sağlayan bir toplumsal medya projesi olan Friend Tech bilhassa dikkat çekiyor. Deutscher, Friend Tech’in ivmesinin BASE’i mevcut ilginin odak noktası haline getirdiğini argüman ediyor.

Friend.Tech projeleri de listede yer aldı

Deutscher, dikkatleri hem yeni bir kredi hizmeti hem de kalıcı bir borsa sunan bir token olan Rune‘a (RUNE) yöneltiyor. Kredi hizmeti dikkatleri üzerine çekerken Deutscher, topluluğa Rune’un borsa ortamına gerçek genişlemesini gözden kaçırmamaları gerektiğini hatırlatıyor. Rune’un ortaya çıkarabileceği mümkün bir trendin ipuçlarını veriyor. Deutscher, klasik tokenlardan farklı olarak Friend Tech’in kayda bedel tesirini vurguluyor. Bu proje, kendisi bir token olmasa da, gürültü çıkaran varlığıyla kripto para ünitesi alanında yankı uyandırdı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Tanınan Analist, Bu Hafta İzlenecek Altcoin’leri Açıkladı! 2

Deutscher, birtakım borsaların Friend Tech’in performansına bağlı bir endeks altcoin projesi sunduğunu ve yatırımcıların keşfetmesi için ilgi alımlı bir açı sağladığını belirtiyor. Gelişmekte olan toplumsal medya trendini göz önünde bulunduran Deutscher, XCAD‘ın bu kesimdeki kıymetinin altını çiziyor. Sağlam bir topluluğa ve kıymetli bir görünürlüğe sahip olan token, toplumsal medya dalgası ivme kazandıkça izlenmesi gereken esas rakiplerden biri olarak konumlanıyor. Kripto para piyasası kadar dinamik bir ortamda, Miles Deutscher üzere tecrübeli analistlerin görüşleri bedelli bir rehberlik sağlıyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap